Gigabecquerel - Rad

1 GBq=100,000,000,000 rd

Konverziós Képlet

A Gigabecquerel - Rad konverzió képlete a következő:

Rad = Gigabecquerel × 100,000,000,000

Alkalmazza a saját számítására:

1 GBq × 100,000,000,000 = 100,000,000,000 rd

Népszerű Konverziós Értékek (Konverziós Táblázat)

GigabecquerelRad
0.01 GBq1,000,000,000 rd
0.1 GBq10,000,000,000 rd
1 GBq100,000,000,000 rd
2 GBq200,000,000,000 rd
3 GBq300,000,000,000 rd
4 GBq400,000,000,000 rd
5 GBq500,000,000,000 rd
6 GBq600,000,000,000 rd
7 GBq700,000,000,000 rd
8 GBq800,000,000,000 rd
9 GBq900,000,000,000 rd
10 GBq1,000,000,000,000 rd
20 GBq2,000,000,000,000 rd
30 GBq3,000,000,000,000 rd
40 GBq4,000,000,000,000 rd
50 GBq5,000,000,000,000 rd
60 GBq6,000,000,000,000 rd
70 GBq7,000,000,000,000 rd
80 GBq8,000,000,000,000 rd
90 GBq9,000,000,000,000 rd
100 GBq10,000,000,000,000 rd
200 GBq20,000,000,000,000 rd
300 GBq30,000,000,000,000 rd
500 GBq50,000,000,000,000 rd
1,000 GBq100,000,000,000,000 rd
10,000 GBq1,000,000,000,000,000 rd

Egység Összehasonlítás

1 GBq (Gigabecquerel) =
Becquerel1,000,000,000 Bq
Kilobecquerel1,000,000 kBq
Megabecquerel1,000 MBq
Gigabecquerel1 GBq
Curie0.027027027027 Ci
Millicurie27.02702703 mCi
Microcurie27,027.02702703 μCi
Rad100,000,000,000 rd
Gray1,000,000,000 Gy
Sievert1,000,000,000 Sv
Millisievert1,000,000,000,000 mSv
Mikrosievert1,000,000,000,000,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember100,000,000,000 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember99,999,999,999,999.98 mrem
1 rd (Rad) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Microcurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember1 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember1,000 mrem

Kapcsolódó Konverziók

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Microcurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (Bq → rem)Becquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Microcurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Microcurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (MBq → rem)Megabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Microcurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Microcurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Roentgen Ekvivalens Ember (Ci → rem)Curie → Millirontgen Ekvivalens Ember (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Microcurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Roentgen Ekvivalens Ember (mCi → rem)Millicurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (mCi → mrem)
Microcurie → Becquerel (μCi → Bq)Microcurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Microcurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Microcurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Microcurie → Curie (μCi → Ci)Microcurie → Millicurie (μCi → mCi)Microcurie → Rad (μCi → rd)Microcurie → Gray (μCi → Gy)Microcurie → Sievert (μCi → Sv)Microcurie → Millisievert (μCi → mSv)Microcurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Microcurie → Roentgen Ekvivalens Ember (μCi → rem)Microcurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Microcurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Roentgen Ekvivalens Ember (rd → rem)Rad → Millirontgen Ekvivalens Ember (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Microcurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Roentgen Ekvivalens Ember (Gy → rem)Gray → Millirontgen Ekvivalens Ember (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Microcurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Roentgen Ekvivalens Ember (Sv → rem)Sievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Microcurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Roentgen Ekvivalens Ember (mSv → rem)Millisievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Microcurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Roentgen Ekvivalens Ember (μSv → rem)Mikrosievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (μSv → mrem)
Roentgen Ekvivalens Ember → Becquerel (rem → Bq)Roentgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (rem → kBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (rem → MBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (rem → GBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Curie (rem → Ci)Roentgen Ekvivalens Ember → Millicurie (rem → mCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Microcurie (rem → μCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Rad (rem → rd)Roentgen Ekvivalens Ember → Gray (rem → Gy)Roentgen Ekvivalens Ember → Sievert (rem → Sv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millisievert (rem → mSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (rem → μSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millirontgen Ekvivalens Ember (rem → mrem)
Millirontgen Ekvivalens Ember → Becquerel (mrem → Bq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Curie (mrem → Ci)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millicurie (mrem → mCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Microcurie (mrem → μCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Rad (mrem → rd)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gray (mrem → Gy)Millirontgen Ekvivalens Ember → Sievert (mrem → Sv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millisievert (mrem → mSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Roentgen Ekvivalens Ember (mrem → rem)