Kilobecquerel hingga Millisievert

1 kBq=1,000,000 mSv

Formula Penukaran

Formula untuk menukar Kilobecquerel kepada Millisievert adalah seperti berikut:

Millisievert = Kilobecquerel × 1,000,000

Gunakan untuk pengiraan anda:

1 kBq × 1,000,000 = 1,000,000 mSv

Nilai Penukaran Popular (Jadual Penukaran)

KilobecquerelMillisievert
0.01 kBq10,000 mSv
0.1 kBq100,000 mSv
1 kBq1,000,000 mSv
2 kBq2,000,000 mSv
3 kBq3,000,000 mSv
4 kBq4,000,000 mSv
5 kBq5,000,000 mSv
6 kBq6,000,000 mSv
7 kBq7,000,000 mSv
8 kBq8,000,000 mSv
9 kBq9,000,000 mSv
10 kBq10,000,000 mSv
20 kBq20,000,000 mSv
30 kBq30,000,000 mSv
40 kBq40,000,000 mSv
50 kBq50,000,000 mSv
60 kBq60,000,000 mSv
70 kBq70,000,000 mSv
80 kBq80,000,000 mSv
90 kBq90,000,000 mSv
100 kBq100,000,000 mSv
200 kBq200,000,000 mSv
300 kBq300,000,000 mSv
500 kBq500,000,000 mSv
1,000 kBq1,000,000,000 mSv
10,000 kBq10,000,000,000 mSv

Perbandingan Unit

1 kBq (Kilobecquerel) =
Becquerel1,000 Bq
Kilobecquerel1 kBq
Megabecquerel0.001 MBq
Gigabecquerel0.000001 GBq
Curie0.000000027027 Ci
Millicurie0.000027027027 mCi
Microcurie0.027027027027 μCi
Rad100,000 rd
Gray1,000 Gy
Sievert1,000 Sv
Millisievert1,000,000 mSv
Microsievert1,000,000,000 μSv
Roentgen Setara Manusia100,000 rem
Milliroentgen Setara Manusia99,999,999.99999999 mrem
1 mSv (Millisievert) =
Becquerel0.001 Bq
Kilobecquerel0.000001 kBq
Megabecquerel0.000000001 MBq
Gigabecquerel0.000000000001 GBq
Curie0.000000000000027027 Ci
Millicurie0.000000000027027 mCi
Microcurie0.000000027027 μCi
Rad0.1 rd
Gray0.001 Gy
Sievert0.001 Sv
Millisievert1 mSv
Microsievert1,000 μSv
Roentgen Setara Manusia0.1 rem
Milliroentgen Setara Manusia100 mrem

Penukaran Berkaitan

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Microcurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Microsievert (Bq → μSv)Becquerel → Roentgen Setara Manusia (Bq → rem)Becquerel → Milliroentgen Setara Manusia (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Microcurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Microsievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Roentgen Setara Manusia (kBq → rem)Kilobecquerel → Milliroentgen Setara Manusia (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Microcurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Microsievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Roentgen Setara Manusia (MBq → rem)Megabecquerel → Milliroentgen Setara Manusia (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Microcurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Microsievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Roentgen Setara Manusia (GBq → rem)Gigabecquerel → Milliroentgen Setara Manusia (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Microcurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Microsievert (Ci → μSv)Curie → Roentgen Setara Manusia (Ci → rem)Curie → Milliroentgen Setara Manusia (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Microcurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Microsievert (mCi → μSv)Millicurie → Roentgen Setara Manusia (mCi → rem)Millicurie → Milliroentgen Setara Manusia (mCi → mrem)
Microcurie → Becquerel (μCi → Bq)Microcurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Microcurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Microcurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Microcurie → Curie (μCi → Ci)Microcurie → Millicurie (μCi → mCi)Microcurie → Rad (μCi → rd)Microcurie → Gray (μCi → Gy)Microcurie → Sievert (μCi → Sv)Microcurie → Millisievert (μCi → mSv)Microcurie → Microsievert (μCi → μSv)Microcurie → Roentgen Setara Manusia (μCi → rem)Microcurie → Milliroentgen Setara Manusia (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Microcurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Microsievert (rd → μSv)Rad → Roentgen Setara Manusia (rd → rem)Rad → Milliroentgen Setara Manusia (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Microcurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Microsievert (Gy → μSv)Gray → Roentgen Setara Manusia (Gy → rem)Gray → Milliroentgen Setara Manusia (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Microcurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Microsievert (Sv → μSv)Sievert → Roentgen Setara Manusia (Sv → rem)Sievert → Milliroentgen Setara Manusia (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Microcurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Microsievert (mSv → μSv)Millisievert → Roentgen Setara Manusia (mSv → rem)Millisievert → Milliroentgen Setara Manusia (mSv → mrem)
Microsievert → Becquerel (μSv → Bq)Microsievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Microsievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Microsievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Microsievert → Curie (μSv → Ci)Microsievert → Millicurie (μSv → mCi)Microsievert → Microcurie (μSv → μCi)Microsievert → Rad (μSv → rd)Microsievert → Gray (μSv → Gy)Microsievert → Sievert (μSv → Sv)Microsievert → Millisievert (μSv → mSv)Microsievert → Roentgen Setara Manusia (μSv → rem)Microsievert → Milliroentgen Setara Manusia (μSv → mrem)
Roentgen Setara Manusia → Becquerel (rem → Bq)Roentgen Setara Manusia → Kilobecquerel (rem → kBq)Roentgen Setara Manusia → Megabecquerel (rem → MBq)Roentgen Setara Manusia → Gigabecquerel (rem → GBq)Roentgen Setara Manusia → Curie (rem → Ci)Roentgen Setara Manusia → Millicurie (rem → mCi)Roentgen Setara Manusia → Microcurie (rem → μCi)Roentgen Setara Manusia → Rad (rem → rd)Roentgen Setara Manusia → Gray (rem → Gy)Roentgen Setara Manusia → Sievert (rem → Sv)Roentgen Setara Manusia → Millisievert (rem → mSv)Roentgen Setara Manusia → Microsievert (rem → μSv)Roentgen Setara Manusia → Milliroentgen Setara Manusia (rem → mrem)
Milliroentgen Setara Manusia → Becquerel (mrem → Bq)Milliroentgen Setara Manusia → Kilobecquerel (mrem → kBq)Milliroentgen Setara Manusia → Megabecquerel (mrem → MBq)Milliroentgen Setara Manusia → Gigabecquerel (mrem → GBq)Milliroentgen Setara Manusia → Curie (mrem → Ci)Milliroentgen Setara Manusia → Millicurie (mrem → mCi)Milliroentgen Setara Manusia → Microcurie (mrem → μCi)Milliroentgen Setara Manusia → Rad (mrem → rd)Milliroentgen Setara Manusia → Gray (mrem → Gy)Milliroentgen Setara Manusia → Sievert (mrem → Sv)Milliroentgen Setara Manusia → Millisievert (mrem → mSv)Milliroentgen Setara Manusia → Microsievert (mrem → μSv)Milliroentgen Setara Manusia → Roentgen Setara Manusia (mrem → rem)