Sentiliter kepada Gelen (UK)

1 cL=0.00219969248 gal (UK)

Formula Penukaran

Formula untuk menukar Sentiliter kepada Gelen (UK) adalah seperti berikut:

Gelen (UK) = Sentiliter × 0.00219969248

Gunakan untuk pengiraan anda:

1 cL × 0.00219969248 = 0.00219969248 gal (UK)

Mengenai penukaran ini

1 Sentiliter (cL) bersamaan dengan 0.00219969248 gal (UK), dan 1 Gelen (UK) (gal (UK)) bersamaan dengan 454.609 cL.

Nilai Penukaran Popular (Jadual Penukaran)

SentiliterGelen (UK)
0.01 cL0.0000219969248 gal (UK)
0.1 cL0.000219969248 gal (UK)
1 cL0.00219969248 gal (UK)
2 cL0.00439938497 gal (UK)
3 cL0.00659907745 gal (UK)
4 cL0.00879876993 gal (UK)
5 cL0.0109984624 gal (UK)
6 cL0.0131981549 gal (UK)
7 cL0.0153978474 gal (UK)
8 cL0.0175975399 gal (UK)
9 cL0.0197972323 gal (UK)
10 cL0.0219969248 gal (UK)
20 cL0.0439938497 gal (UK)
30 cL0.0659907745 gal (UK)
40 cL0.0879876993 gal (UK)
50 cL0.109984624 gal (UK)
60 cL0.131981549 gal (UK)
70 cL0.153978474 gal (UK)
80 cL0.175975399 gal (UK)
90 cL0.197972323 gal (UK)
100 cL0.219969248 gal (UK)
200 cL0.439938497 gal (UK)
300 cL0.659907745 gal (UK)
500 cL1.09984624 gal (UK)
1,000 cL2.19969248 gal (UK)
10,000 cL21.9969248 gal (UK)

Perbandingan Unit

1 cL (Sentiliter) =
Mililiter10 mL
Sentimeter Padu (cc)10 cm³
Sentiliter1 cL
Desiliter0.1 dL
Liter0.01 L
Hektoliter0.0001 hL
Meter Padu0.00001 m³
Inci Padu0.610237441 in³
Kaki Padu0.000353146667 ft³
Ela Padu0.0000130795062 yd³
Sudu Teh (AS)2.02884136 tsp (US)
Sudu Teh (UK)1.68936383 tsp (UK)
Sudu Makan (AS)0.676280454 tbsp (US)
Sudu Makan (UK)0.563121276 tbsp (UK)
Auns Bendalir (AS)0.338140227 fl oz (US)
Auns Bendalir (UK)0.351950797 fl oz (UK)
Cawan (Metrik)0.04 cup (metric)
Cawan (AS)0.0422675284 cup (US)
Cawan (UK)0.0351950797 cup (UK)
Pint (AS)0.0211337642 pt (US)
Pint (UK)0.0175975399 pt (UK)
Kuart (AS)0.0105668821 qt (US)
Kuart (UK)0.00879876993 qt (UK)
Gelen (AS)0.00264172052 gal (US)
Gelen (UK)0.00219969248 gal (UK)
Tong0.0000628981077 bbl
1 gal (UK) (Gelen (UK)) =
Mililiter4,546.09 mL
Sentimeter Padu (cc)4,546.09 cm³
Sentiliter454.609 cL
Desiliter45.4609 dL
Liter4.54609 L
Hektoliter0.0454609 hL
Meter Padu0.00454609 m³
Inci Padu277.419433 in³
Kaki Padu0.160543653 ft³
Ela Padu0.00594606123 yd³
Sudu Teh (AS)922.329543 tsp (US)
Sudu Teh (UK)768 tsp (UK)
Sudu Makan (AS)307.443181 tbsp (US)
Sudu Makan (UK)256 tbsp (UK)
Auns Bendalir (AS)153.72159 fl oz (US)
Auns Bendalir (UK)160 fl oz (UK)
Cawan (Metrik)18.18436 cup (metric)
Cawan (AS)19.2151988 cup (US)
Cawan (UK)16 cup (UK)
Pint (AS)9.6075994 pt (US)
Pint (UK)8 pt (UK)
Kuart (AS)4.8037997 qt (US)
Kuart (UK)4 qt (UK)
Gelen (AS)1.20094993 gal (US)
Gelen (UK)1 gal (UK)
Tong0.0285940458 bbl

Penukaran Berkaitan

Sentiliter → Mililiter (cL → mL)Sentiliter → Sentimeter Padu (cc) (cL → cm³)Sentiliter → Desiliter (cL → dL)Sentiliter → Liter (cL → L)Sentiliter → Hektoliter (cL → hL)Sentiliter → Meter Padu (cL → m³)Sentiliter → Inci Padu (cL → in³)Sentiliter → Kaki Padu (cL → ft³)Sentiliter → Ela Padu (cL → yd³)Sentiliter → Sudu Teh (AS) (cL → tsp (US))Sentiliter → Sudu Teh (UK) (cL → tsp (UK))Sentiliter → Sudu Makan (AS) (cL → tbsp (US))Sentiliter → Sudu Makan (UK) (cL → tbsp (UK))Sentiliter → Auns Bendalir (AS) (cL → fl oz (US))Sentiliter → Auns Bendalir (UK) (cL → fl oz (UK))Sentiliter → Cawan (Metrik) (cL → cup (metric))Sentiliter → Cawan (AS) (cL → cup (US))Sentiliter → Cawan (UK) (cL → cup (UK))Sentiliter → Pint (AS) (cL → pt (US))Sentiliter → Pint (UK) (cL → pt (UK))Sentiliter → Kuart (AS) (cL → qt (US))Sentiliter → Kuart (UK) (cL → qt (UK))Sentiliter → Gelen (AS) (cL → gal (US))Sentiliter → Tong (cL → bbl)
Mililiter → Gelen (UK) (mL → gal (UK))Sentimeter Padu (cc) → Gelen (UK) (cm³ → gal (UK))Desiliter → Gelen (UK) (dL → gal (UK))Liter → Gelen (UK) (L → gal (UK))Hektoliter → Gelen (UK) (hL → gal (UK))Meter Padu → Gelen (UK) (m³ → gal (UK))Inci Padu → Gelen (UK) (in³ → gal (UK))Kaki Padu → Gelen (UK) (ft³ → gal (UK))Ela Padu → Gelen (UK) (yd³ → gal (UK))Sudu Teh (AS) → Gelen (UK) (tsp (US) → gal (UK))Sudu Teh (UK) → Gelen (UK) (tsp (UK) → gal (UK))Sudu Makan (AS) → Gelen (UK) (tbsp (US) → gal (UK))Sudu Makan (UK) → Gelen (UK) (tbsp (UK) → gal (UK))Auns Bendalir (AS) → Gelen (UK) (fl oz (US) → gal (UK))Auns Bendalir (UK) → Gelen (UK) (fl oz (UK) → gal (UK))Cawan (Metrik) → Gelen (UK) (cup (metric) → gal (UK))Cawan (AS) → Gelen (UK) (cup (US) → gal (UK))Cawan (UK) → Gelen (UK) (cup (UK) → gal (UK))Pint (AS) → Gelen (UK) (pt (US) → gal (UK))Pint (UK) → Gelen (UK) (pt (UK) → gal (UK))Kuart (AS) → Gelen (UK) (qt (US) → gal (UK))Kuart (UK) → Gelen (UK) (qt (UK) → gal (UK))Gelen (AS) → Gelen (UK) (gal (US) → gal (UK))Tong → Gelen (UK) (bbl → gal (UK))