Millirøntgen ekvivalent menneske til Rad

1 mrem=0.001 rd

Konverteringsformel

Formelen for å konvertere Millirøntgen ekvivalent menneske til Rad er som følger:

Rad = Millirøntgen ekvivalent menneske × 0.001

Bruk på din beregning:

1 mrem × 0.001 = 0.001 rd

Populære Konverteringsverdier (Konverteringstabell)

Millirøntgen ekvivalent menneskeRad
0.01 mrem0.00001 rd
0.1 mrem0.0001 rd
1 mrem0.001 rd
2 mrem0.002 rd
3 mrem0.003 rd
4 mrem0.004 rd
5 mrem0.005 rd
6 mrem0.006 rd
7 mrem0.007 rd
8 mrem0.008 rd
9 mrem0.009 rd
10 mrem0.01 rd
20 mrem0.02 rd
30 mrem0.03 rd
40 mrem0.04 rd
50 mrem0.05 rd
60 mrem0.06 rd
70 mrem0.07 rd
80 mrem0.08 rd
90 mrem0.09 rd
100 mrem0.1 rd
200 mrem0.2 rd
300 mrem0.3 rd
500 mrem0.5 rd
1,000 mrem1 rd
10,000 mrem10 rd

Sammenligning av enheter

1 mrem (Millirøntgen ekvivalent menneske) =
Becquerel0.00001 Bq
Kilobecquerel0.00000001 kBq
Megabecquerel0.00000000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000000001 GBq
Curie0.00000000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000000027027 mCi
Mikrocurie0.00000000027027 μCi
Rad0.001 rd
Gray0.00001 Gy
Sievert0.00001 Sv
Millisievert0.01 mSv
Mikrosievert10 μSv
Røntgen ekvivalent menneske0.001 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske1 mrem
1 rd (Rad) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Mikrocurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske1,000 mrem

Relaterte konverteringer

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Mikrocurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Røntgen ekvivalent menneske (Bq → rem)Becquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Mikrocurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Mikrocurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (MBq → rem)Megabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Mikrocurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Mikrocurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Røntgen ekvivalent menneske (Ci → rem)Curie → Millirøntgen ekvivalent menneske (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Mikrocurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Røntgen ekvivalent menneske (mCi → rem)Millicurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (mCi → mrem)
Mikrocurie → Becquerel (μCi → Bq)Mikrocurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Mikrocurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Mikrocurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Mikrocurie → Curie (μCi → Ci)Mikrocurie → Millicurie (μCi → mCi)Mikrocurie → Rad (μCi → rd)Mikrocurie → Gray (μCi → Gy)Mikrocurie → Sievert (μCi → Sv)Mikrocurie → Millisievert (μCi → mSv)Mikrocurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Mikrocurie → Røntgen ekvivalent menneske (μCi → rem)Mikrocurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Mikrocurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Røntgen ekvivalent menneske (rd → rem)Rad → Millirøntgen ekvivalent menneske (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Mikrocurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Røntgen ekvivalent menneske (Gy → rem)Gray → Millirøntgen ekvivalent menneske (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Mikrocurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Røntgen ekvivalent menneske (Sv → rem)Sievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Mikrocurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Røntgen ekvivalent menneske (mSv → rem)Millisievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Mikrocurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Røntgen ekvivalent menneske (μSv → rem)Mikrosievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (μSv → mrem)
Røntgen ekvivalent menneske → Becquerel (rem → Bq)Røntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (rem → kBq)Røntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (rem → MBq)Røntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (rem → GBq)Røntgen ekvivalent menneske → Curie (rem → Ci)Røntgen ekvivalent menneske → Millicurie (rem → mCi)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (rem → μCi)Røntgen ekvivalent menneske → Rad (rem → rd)Røntgen ekvivalent menneske → Gray (rem → Gy)Røntgen ekvivalent menneske → Sievert (rem → Sv)Røntgen ekvivalent menneske → Millisievert (rem → mSv)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (rem → μSv)Røntgen ekvivalent menneske → Millirøntgen ekvivalent menneske (rem → mrem)
Millirøntgen ekvivalent menneske → Becquerel (mrem → Bq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Curie (mrem → Ci)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millicurie (mrem → mCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (mrem → μCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gray (mrem → Gy)Millirøntgen ekvivalent menneske → Sievert (mrem → Sv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millisievert (mrem → mSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Røntgen ekvivalent menneske (mrem → rem)