Millisievert til Gray

1 mSv=0.001 Gy

Konverteringsformel

Formelen for å konvertere Millisievert til Gray er som følger:

Gray = Millisievert × 0.001

Bruk på din beregning:

1 mSv × 0.001 = 0.001 Gy

Populære Konverteringsverdier (Konverteringstabell)

MillisievertGray
0.01 mSv0.00001 Gy
0.1 mSv0.0001 Gy
1 mSv0.001 Gy
2 mSv0.002 Gy
3 mSv0.003 Gy
4 mSv0.004 Gy
5 mSv0.005 Gy
6 mSv0.006 Gy
7 mSv0.007 Gy
8 mSv0.008 Gy
9 mSv0.009 Gy
10 mSv0.01 Gy
20 mSv0.02 Gy
30 mSv0.03 Gy
40 mSv0.04 Gy
50 mSv0.05 Gy
60 mSv0.06 Gy
70 mSv0.07 Gy
80 mSv0.08 Gy
90 mSv0.09 Gy
100 mSv0.1 Gy
200 mSv0.2 Gy
300 mSv0.3 Gy
500 mSv0.5 Gy
1,000 mSv1 Gy
10,000 mSv10 Gy

Sammenligning av enheter

1 mSv (Millisievert) =
Becquerel0.001 Bq
Kilobecquerel0.000001 kBq
Megabecquerel0.000000001 MBq
Gigabecquerel0.000000000001 GBq
Curie0.000000000000027027 Ci
Millicurie0.000000000027027 mCi
Mikrocurie0.000000027027 μCi
Rad0.1 rd
Gray0.001 Gy
Sievert0.001 Sv
Millisievert1 mSv
Mikrosievert1,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske0.1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske100 mrem
1 Gy (Gray) =
Becquerel1 Bq
Kilobecquerel0.001 kBq
Megabecquerel0.000001 MBq
Gigabecquerel0.000000001 GBq
Curie0.000000000027027 Ci
Millicurie0.000000027027 mCi
Mikrocurie0.000027027027 μCi
Rad100 rd
Gray1 Gy
Sievert1 Sv
Millisievert1,000 mSv
Mikrosievert1,000,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske100 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske100,000 mrem

Relaterte konverteringer

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Mikrocurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Røntgen ekvivalent menneske (Bq → rem)Becquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Mikrocurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Mikrocurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (MBq → rem)Megabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Mikrocurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Mikrocurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Røntgen ekvivalent menneske (Ci → rem)Curie → Millirøntgen ekvivalent menneske (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Mikrocurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Røntgen ekvivalent menneske (mCi → rem)Millicurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (mCi → mrem)
Mikrocurie → Becquerel (μCi → Bq)Mikrocurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Mikrocurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Mikrocurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Mikrocurie → Curie (μCi → Ci)Mikrocurie → Millicurie (μCi → mCi)Mikrocurie → Rad (μCi → rd)Mikrocurie → Gray (μCi → Gy)Mikrocurie → Sievert (μCi → Sv)Mikrocurie → Millisievert (μCi → mSv)Mikrocurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Mikrocurie → Røntgen ekvivalent menneske (μCi → rem)Mikrocurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Mikrocurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Røntgen ekvivalent menneske (rd → rem)Rad → Millirøntgen ekvivalent menneske (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Mikrocurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Røntgen ekvivalent menneske (Gy → rem)Gray → Millirøntgen ekvivalent menneske (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Mikrocurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Røntgen ekvivalent menneske (Sv → rem)Sievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Mikrocurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Røntgen ekvivalent menneske (mSv → rem)Millisievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Mikrocurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Røntgen ekvivalent menneske (μSv → rem)Mikrosievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (μSv → mrem)
Røntgen ekvivalent menneske → Becquerel (rem → Bq)Røntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (rem → kBq)Røntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (rem → MBq)Røntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (rem → GBq)Røntgen ekvivalent menneske → Curie (rem → Ci)Røntgen ekvivalent menneske → Millicurie (rem → mCi)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (rem → μCi)Røntgen ekvivalent menneske → Rad (rem → rd)Røntgen ekvivalent menneske → Gray (rem → Gy)Røntgen ekvivalent menneske → Sievert (rem → Sv)Røntgen ekvivalent menneske → Millisievert (rem → mSv)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (rem → μSv)Røntgen ekvivalent menneske → Millirøntgen ekvivalent menneske (rem → mrem)
Millirøntgen ekvivalent menneske → Becquerel (mrem → Bq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Curie (mrem → Ci)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millicurie (mrem → mCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (mrem → μCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Rad (mrem → rd)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gray (mrem → Gy)Millirøntgen ekvivalent menneske → Sievert (mrem → Sv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millisievert (mrem → mSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Røntgen ekvivalent menneske (mrem → rem)