Rad til Gigabecquerel

1 rd=0.00000000001 GBq

Konverteringsformel

Formelen for å konvertere Rad til Gigabecquerel er som følger:

Gigabecquerel = Rad × 0.00000000001

Bruk på din beregning:

1 rd × 0.00000000001 = 0.00000000001 GBq

Populære Konverteringsverdier (Konverteringstabell)

RadGigabecquerel
0.01 rd0.0000000000001 GBq
0.1 rd0.000000000001 GBq
1 rd0.00000000001 GBq
2 rd0.00000000002 GBq
3 rd0.00000000003 GBq
4 rd0.00000000004 GBq
5 rd0.00000000005 GBq
6 rd0.00000000006 GBq
7 rd0.00000000007 GBq
8 rd0.00000000008 GBq
9 rd0.00000000009 GBq
10 rd0.0000000001 GBq
20 rd0.0000000002 GBq
30 rd0.0000000003 GBq
40 rd0.0000000004 GBq
50 rd0.0000000005 GBq
60 rd0.0000000006 GBq
70 rd0.0000000007 GBq
80 rd0.0000000008 GBq
90 rd0.0000000009 GBq
100 rd0.000000001 GBq
200 rd0.000000002 GBq
300 rd0.000000003 GBq
500 rd0.000000005 GBq
1,000 rd0.00000001 GBq
10,000 rd0.0000001 GBq

Sammenligning av enheter

1 rd (Rad) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Mikrocurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske1,000 mrem
1 GBq (Gigabecquerel) =
Becquerel1,000,000,000 Bq
Kilobecquerel1,000,000 kBq
Megabecquerel1,000 MBq
Gigabecquerel1 GBq
Curie0.027027027027 Ci
Millicurie27.02702703 mCi
Mikrocurie27,027.02702703 μCi
Rad100,000,000,000 rd
Gray1,000,000,000 Gy
Sievert1,000,000,000 Sv
Millisievert1,000,000,000,000 mSv
Mikrosievert1,000,000,000,000,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske100,000,000,000 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske99,999,999,999,999.98 mrem

Relaterte konverteringer

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Mikrocurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Røntgen ekvivalent menneske (Bq → rem)Becquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Mikrocurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Mikrocurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (MBq → rem)Megabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Mikrocurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Mikrocurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Røntgen ekvivalent menneske (Ci → rem)Curie → Millirøntgen ekvivalent menneske (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Mikrocurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Røntgen ekvivalent menneske (mCi → rem)Millicurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (mCi → mrem)
Mikrocurie → Becquerel (μCi → Bq)Mikrocurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Mikrocurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Mikrocurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Mikrocurie → Curie (μCi → Ci)Mikrocurie → Millicurie (μCi → mCi)Mikrocurie → Rad (μCi → rd)Mikrocurie → Gray (μCi → Gy)Mikrocurie → Sievert (μCi → Sv)Mikrocurie → Millisievert (μCi → mSv)Mikrocurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Mikrocurie → Røntgen ekvivalent menneske (μCi → rem)Mikrocurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Mikrocurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Røntgen ekvivalent menneske (rd → rem)Rad → Millirøntgen ekvivalent menneske (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Mikrocurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Røntgen ekvivalent menneske (Gy → rem)Gray → Millirøntgen ekvivalent menneske (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Mikrocurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Røntgen ekvivalent menneske (Sv → rem)Sievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Mikrocurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Røntgen ekvivalent menneske (mSv → rem)Millisievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Mikrocurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Røntgen ekvivalent menneske (μSv → rem)Mikrosievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (μSv → mrem)
Røntgen ekvivalent menneske → Becquerel (rem → Bq)Røntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (rem → kBq)Røntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (rem → MBq)Røntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (rem → GBq)Røntgen ekvivalent menneske → Curie (rem → Ci)Røntgen ekvivalent menneske → Millicurie (rem → mCi)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (rem → μCi)Røntgen ekvivalent menneske → Rad (rem → rd)Røntgen ekvivalent menneske → Gray (rem → Gy)Røntgen ekvivalent menneske → Sievert (rem → Sv)Røntgen ekvivalent menneske → Millisievert (rem → mSv)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (rem → μSv)Røntgen ekvivalent menneske → Millirøntgen ekvivalent menneske (rem → mrem)
Millirøntgen ekvivalent menneske → Becquerel (mrem → Bq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Curie (mrem → Ci)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millicurie (mrem → mCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (mrem → μCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Rad (mrem → rd)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gray (mrem → Gy)Millirøntgen ekvivalent menneske → Sievert (mrem → Sv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millisievert (mrem → mSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Røntgen ekvivalent menneske (mrem → rem)