Røntgen ekvivalent menneske til Millisievert

1 rem=10 mSv

Konverteringsformel

Formelen for å konvertere Røntgen ekvivalent menneske til Millisievert er som følger:

Millisievert = Røntgen ekvivalent menneske × 10

Bruk på din beregning:

1 rem × 10 = 10 mSv

Populære Konverteringsverdier (Konverteringstabell)

Røntgen ekvivalent menneskeMillisievert
0.01 rem0.1 mSv
0.1 rem1 mSv
1 rem10 mSv
2 rem20 mSv
3 rem30 mSv
4 rem40 mSv
5 rem50 mSv
6 rem60 mSv
7 rem70 mSv
8 rem80 mSv
9 rem90 mSv
10 rem100 mSv
20 rem200 mSv
30 rem300 mSv
40 rem400 mSv
50 rem500 mSv
60 rem600 mSv
70 rem700 mSv
80 rem800 mSv
90 rem900 mSv
100 rem1,000 mSv
200 rem2,000 mSv
300 rem3,000 mSv
500 rem5,000 mSv
1,000 rem10,000 mSv
10,000 rem100,000 mSv

Sammenligning av enheter

1 rem (Røntgen ekvivalent menneske) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Mikrocurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske1,000 mrem
1 mSv (Millisievert) =
Becquerel0.001 Bq
Kilobecquerel0.000001 kBq
Megabecquerel0.000000001 MBq
Gigabecquerel0.000000000001 GBq
Curie0.000000000000027027 Ci
Millicurie0.000000000027027 mCi
Mikrocurie0.000000027027 μCi
Rad0.1 rd
Gray0.001 Gy
Sievert0.001 Sv
Millisievert1 mSv
Mikrosievert1,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske0.1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske100 mrem

Relaterte konverteringer

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Mikrocurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Røntgen ekvivalent menneske (Bq → rem)Becquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Mikrocurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Mikrocurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (MBq → rem)Megabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Mikrocurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Mikrocurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Røntgen ekvivalent menneske (Ci → rem)Curie → Millirøntgen ekvivalent menneske (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Mikrocurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Røntgen ekvivalent menneske (mCi → rem)Millicurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (mCi → mrem)
Mikrocurie → Becquerel (μCi → Bq)Mikrocurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Mikrocurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Mikrocurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Mikrocurie → Curie (μCi → Ci)Mikrocurie → Millicurie (μCi → mCi)Mikrocurie → Rad (μCi → rd)Mikrocurie → Gray (μCi → Gy)Mikrocurie → Sievert (μCi → Sv)Mikrocurie → Millisievert (μCi → mSv)Mikrocurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Mikrocurie → Røntgen ekvivalent menneske (μCi → rem)Mikrocurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Mikrocurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Røntgen ekvivalent menneske (rd → rem)Rad → Millirøntgen ekvivalent menneske (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Mikrocurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Røntgen ekvivalent menneske (Gy → rem)Gray → Millirøntgen ekvivalent menneske (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Mikrocurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Røntgen ekvivalent menneske (Sv → rem)Sievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Mikrocurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Røntgen ekvivalent menneske (mSv → rem)Millisievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Mikrocurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Røntgen ekvivalent menneske (μSv → rem)Mikrosievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (μSv → mrem)
Røntgen ekvivalent menneske → Becquerel (rem → Bq)Røntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (rem → kBq)Røntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (rem → MBq)Røntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (rem → GBq)Røntgen ekvivalent menneske → Curie (rem → Ci)Røntgen ekvivalent menneske → Millicurie (rem → mCi)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (rem → μCi)Røntgen ekvivalent menneske → Rad (rem → rd)Røntgen ekvivalent menneske → Gray (rem → Gy)Røntgen ekvivalent menneske → Sievert (rem → Sv)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (rem → μSv)Røntgen ekvivalent menneske → Millirøntgen ekvivalent menneske (rem → mrem)
Millirøntgen ekvivalent menneske → Becquerel (mrem → Bq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Curie (mrem → Ci)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millicurie (mrem → mCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (mrem → μCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Rad (mrem → rd)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gray (mrem → Gy)Millirøntgen ekvivalent menneske → Sievert (mrem → Sv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millisievert (mrem → mSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Røntgen ekvivalent menneske (mrem → rem)