Røntgen ekvivalent menneske til Rad

1 rem=1 rd

Konverteringsformel

Formelen for å konvertere Røntgen ekvivalent menneske til Rad er som følger:

Rad = Røntgen ekvivalent menneske × 1

Bruk på din beregning:

1 rem × 1 = 1 rd

Populære Konverteringsverdier (Konverteringstabell)

Røntgen ekvivalent menneskeRad
0.01 rem0.01 rd
0.1 rem0.1 rd
1 rem1 rd
2 rem2 rd
3 rem3 rd
4 rem4 rd
5 rem5 rd
6 rem6 rd
7 rem7 rd
8 rem8 rd
9 rem9 rd
10 rem10 rd
20 rem20 rd
30 rem30 rd
40 rem40 rd
50 rem50 rd
60 rem60 rd
70 rem70 rd
80 rem80 rd
90 rem90 rd
100 rem100 rd
200 rem200 rd
300 rem300 rd
500 rem500 rd
1,000 rem1,000 rd
10,000 rem10,000 rd

Sammenligning av enheter

1 rem (Røntgen ekvivalent menneske) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Mikrocurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske1,000 mrem
1 rd (Rad) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Mikrocurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Røntgen ekvivalent menneske1 rem
Millirøntgen ekvivalent menneske1,000 mrem

Relaterte konverteringer

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Mikrocurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Røntgen ekvivalent menneske (Bq → rem)Becquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Mikrocurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Mikrocurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (MBq → rem)Megabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Mikrocurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Røntgen ekvivalent menneske (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirøntgen ekvivalent menneske (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Mikrocurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Røntgen ekvivalent menneske (Ci → rem)Curie → Millirøntgen ekvivalent menneske (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Mikrocurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Røntgen ekvivalent menneske (mCi → rem)Millicurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (mCi → mrem)
Mikrocurie → Becquerel (μCi → Bq)Mikrocurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Mikrocurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Mikrocurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Mikrocurie → Curie (μCi → Ci)Mikrocurie → Millicurie (μCi → mCi)Mikrocurie → Rad (μCi → rd)Mikrocurie → Gray (μCi → Gy)Mikrocurie → Sievert (μCi → Sv)Mikrocurie → Millisievert (μCi → mSv)Mikrocurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Mikrocurie → Røntgen ekvivalent menneske (μCi → rem)Mikrocurie → Millirøntgen ekvivalent menneske (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Mikrocurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Røntgen ekvivalent menneske (rd → rem)Rad → Millirøntgen ekvivalent menneske (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Mikrocurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Røntgen ekvivalent menneske (Gy → rem)Gray → Millirøntgen ekvivalent menneske (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Mikrocurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Røntgen ekvivalent menneske (Sv → rem)Sievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Mikrocurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Røntgen ekvivalent menneske (mSv → rem)Millisievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Mikrocurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Røntgen ekvivalent menneske (μSv → rem)Mikrosievert → Millirøntgen ekvivalent menneske (μSv → mrem)
Røntgen ekvivalent menneske → Becquerel (rem → Bq)Røntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (rem → kBq)Røntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (rem → MBq)Røntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (rem → GBq)Røntgen ekvivalent menneske → Curie (rem → Ci)Røntgen ekvivalent menneske → Millicurie (rem → mCi)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (rem → μCi)Røntgen ekvivalent menneske → Gray (rem → Gy)Røntgen ekvivalent menneske → Sievert (rem → Sv)Røntgen ekvivalent menneske → Millisievert (rem → mSv)Røntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (rem → μSv)Røntgen ekvivalent menneske → Millirøntgen ekvivalent menneske (rem → mrem)
Millirøntgen ekvivalent menneske → Becquerel (mrem → Bq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirøntgen ekvivalent menneske → Curie (mrem → Ci)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millicurie (mrem → mCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrocurie (mrem → μCi)Millirøntgen ekvivalent menneske → Rad (mrem → rd)Millirøntgen ekvivalent menneske → Gray (mrem → Gy)Millirøntgen ekvivalent menneske → Sievert (mrem → Sv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Millisievert (mrem → mSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirøntgen ekvivalent menneske → Røntgen ekvivalent menneske (mrem → rem)