Kilopascal tot Megapascal

1 kPa=0.001 MPa

Conversieformule

De formule om Kilopascal naar Megapascal te converteren is als volgt:

Megapascal = Kilopascal × 0.001

Pas toe op uw berekening:

1 kPa × 0.001 = 0.001 MPa

Populaire Conversiewaarden (Conversietabel)

KilopascalMegapascal
0.01 kPa0.00001 MPa
0.1 kPa0.0001 MPa
1 kPa0.001 MPa
2 kPa0.002 MPa
3 kPa0.003 MPa
4 kPa0.004 MPa
5 kPa0.005 MPa
6 kPa0.006 MPa
7 kPa0.007 MPa
8 kPa0.008 MPa
9 kPa0.009 MPa
10 kPa0.01 MPa
20 kPa0.02 MPa
30 kPa0.03 MPa
40 kPa0.04 MPa
50 kPa0.05 MPa
60 kPa0.06 MPa
70 kPa0.07 MPa
80 kPa0.08 MPa
90 kPa0.09 MPa
100 kPa0.1 MPa
200 kPa0.2 MPa
300 kPa0.3 MPa
500 kPa0.5 MPa
1,000 kPa1 MPa
10,000 kPa10 MPa

Eenheidvergelijking

1 kPa (Kilopascal) =
Pascal1,000 Pa
Kilopascal1 kPa
Megapascal0.001 MPa
Bar0.01 bar
Millibar10 mbar
Pond per Vierkante Inch0.145037680789 psi
Atmosfeer0.009869232667 atm
Torr7.50063755 Torr
Millimeter Kwik7.50063755 mmHg
Inch kwik0.295299714445 inHg
1 MPa (Megapascal) =
Pascal1,000,000 Pa
Kilopascal1,000 kPa
Megapascal1 MPa
Bar10 bar
Millibar10,000 mbar
Pond per Vierkante Inch145.03768079 psi
Atmosfeer9.86923267 atm
Torr7,500.63755419 Torr
Millimeter Kwik7,500.63755419 mmHg
Inch kwik295.29971445 inHg

Gerelateerde Conversies

Pascal → Kilopascal (Pa → kPa)Pascal → Megapascal (Pa → MPa)Pascal → Bar (Pa → bar)Pascal → Millibar (Pa → mbar)Pascal → Pond per Vierkante Inch (Pa → psi)Pascal → Atmosfeer (Pa → atm)Pascal → Torr (Pa → Torr)Pascal → Millimeter Kwik (Pa → mmHg)Pascal → Inch kwik (Pa → inHg)
Kilopascal → Pascal (kPa → Pa)Kilopascal → Bar (kPa → bar)Kilopascal → Millibar (kPa → mbar)Kilopascal → Pond per Vierkante Inch (kPa → psi)Kilopascal → Atmosfeer (kPa → atm)Kilopascal → Torr (kPa → Torr)Kilopascal → Millimeter Kwik (kPa → mmHg)Kilopascal → Inch kwik (kPa → inHg)
Megapascal → Pascal (MPa → Pa)Megapascal → Kilopascal (MPa → kPa)Megapascal → Bar (MPa → bar)Megapascal → Millibar (MPa → mbar)Megapascal → Pond per Vierkante Inch (MPa → psi)Megapascal → Atmosfeer (MPa → atm)Megapascal → Torr (MPa → Torr)Megapascal → Millimeter Kwik (MPa → mmHg)Megapascal → Inch kwik (MPa → inHg)
Bar → Pascal (bar → Pa)Bar → Kilopascal (bar → kPa)Bar → Megapascal (bar → MPa)Bar → Millibar (bar → mbar)Bar → Pond per Vierkante Inch (bar → psi)Bar → Atmosfeer (bar → atm)Bar → Torr (bar → Torr)Bar → Millimeter Kwik (bar → mmHg)Bar → Inch kwik (bar → inHg)
Millibar → Pascal (mbar → Pa)Millibar → Kilopascal (mbar → kPa)Millibar → Megapascal (mbar → MPa)Millibar → Bar (mbar → bar)Millibar → Pond per Vierkante Inch (mbar → psi)Millibar → Atmosfeer (mbar → atm)Millibar → Torr (mbar → Torr)Millibar → Millimeter Kwik (mbar → mmHg)Millibar → Inch kwik (mbar → inHg)
Pond per Vierkante Inch → Pascal (psi → Pa)Pond per Vierkante Inch → Kilopascal (psi → kPa)Pond per Vierkante Inch → Megapascal (psi → MPa)Pond per Vierkante Inch → Bar (psi → bar)Pond per Vierkante Inch → Millibar (psi → mbar)Pond per Vierkante Inch → Atmosfeer (psi → atm)Pond per Vierkante Inch → Torr (psi → Torr)Pond per Vierkante Inch → Millimeter Kwik (psi → mmHg)Pond per Vierkante Inch → Inch kwik (psi → inHg)
Atmosfeer → Pascal (atm → Pa)Atmosfeer → Kilopascal (atm → kPa)Atmosfeer → Megapascal (atm → MPa)Atmosfeer → Bar (atm → bar)Atmosfeer → Millibar (atm → mbar)Atmosfeer → Pond per Vierkante Inch (atm → psi)Atmosfeer → Torr (atm → Torr)Atmosfeer → Millimeter Kwik (atm → mmHg)Atmosfeer → Inch kwik (atm → inHg)
Torr → Pascal (Torr → Pa)Torr → Kilopascal (Torr → kPa)Torr → Megapascal (Torr → MPa)Torr → Bar (Torr → bar)Torr → Millibar (Torr → mbar)Torr → Pond per Vierkante Inch (Torr → psi)Torr → Atmosfeer (Torr → atm)Torr → Millimeter Kwik (Torr → mmHg)Torr → Inch kwik (Torr → inHg)
Millimeter Kwik → Pascal (mmHg → Pa)Millimeter Kwik → Kilopascal (mmHg → kPa)Millimeter Kwik → Megapascal (mmHg → MPa)Millimeter Kwik → Bar (mmHg → bar)Millimeter Kwik → Millibar (mmHg → mbar)Millimeter Kwik → Pond per Vierkante Inch (mmHg → psi)Millimeter Kwik → Atmosfeer (mmHg → atm)Millimeter Kwik → Torr (mmHg → Torr)Millimeter Kwik → Inch kwik (mmHg → inHg)
Inch kwik → Pascal (inHg → Pa)Inch kwik → Kilopascal (inHg → kPa)Inch kwik → Megapascal (inHg → MPa)Inch kwik → Bar (inHg → bar)Inch kwik → Millibar (inHg → mbar)Inch kwik → Pond per Vierkante Inch (inHg → psi)Inch kwik → Atmosfeer (inHg → atm)Inch kwik → Torr (inHg → Torr)Inch kwik → Millimeter Kwik (inHg → mmHg)