Millibar tot Pascal

1 mbar=100 Pa

Conversieformule

De formule om Millibar naar Pascal te converteren is als volgt:

Pascal = Millibar × 100

Pas toe op uw berekening:

1 mbar × 100 = 100 Pa

Populaire Conversiewaarden (Conversietabel)

MillibarPascal
0.01 mbar1 Pa
0.1 mbar10 Pa
1 mbar100 Pa
2 mbar200 Pa
3 mbar300 Pa
4 mbar400 Pa
5 mbar500 Pa
6 mbar600 Pa
7 mbar700 Pa
8 mbar800 Pa
9 mbar900 Pa
10 mbar1,000 Pa
20 mbar2,000 Pa
30 mbar3,000 Pa
40 mbar4,000 Pa
50 mbar5,000 Pa
60 mbar6,000 Pa
70 mbar7,000 Pa
80 mbar8,000 Pa
90 mbar9,000 Pa
100 mbar10,000 Pa
200 mbar20,000 Pa
300 mbar30,000 Pa
500 mbar50,000 Pa
1,000 mbar100,000 Pa
10,000 mbar1,000,000 Pa

Eenheidvergelijking

1 mbar (Millibar) =
Pascal100 Pa
Kilopascal0.1 kPa
Megapascal0.0001 MPa
Bar0.001 bar
Millibar1 mbar
Pond per Vierkante Inch0.014503768079 psi
Atmosfeer0.000986923267 atm
Torr0.750063755419 Torr
Millimeter Kwik0.750063755419 mmHg
Inch kwik0.029529971445 inHg
1 Pa (Pascal) =
Pascal1 Pa
Kilopascal0.001 kPa
Megapascal0.000001 MPa
Bar0.00001 bar
Millibar0.01 mbar
Pond per Vierkante Inch0.000145037681 psi
Atmosfeer0.000009869233 atm
Torr0.007500637554 Torr
Millimeter Kwik0.007500637554 mmHg
Inch kwik0.000295299714 inHg

Gerelateerde Conversies

Pascal → Kilopascal (Pa → kPa)Pascal → Megapascal (Pa → MPa)Pascal → Bar (Pa → bar)Pascal → Millibar (Pa → mbar)Pascal → Pond per Vierkante Inch (Pa → psi)Pascal → Atmosfeer (Pa → atm)Pascal → Torr (Pa → Torr)Pascal → Millimeter Kwik (Pa → mmHg)Pascal → Inch kwik (Pa → inHg)
Kilopascal → Pascal (kPa → Pa)Kilopascal → Megapascal (kPa → MPa)Kilopascal → Bar (kPa → bar)Kilopascal → Millibar (kPa → mbar)Kilopascal → Pond per Vierkante Inch (kPa → psi)Kilopascal → Atmosfeer (kPa → atm)Kilopascal → Torr (kPa → Torr)Kilopascal → Millimeter Kwik (kPa → mmHg)Kilopascal → Inch kwik (kPa → inHg)
Megapascal → Pascal (MPa → Pa)Megapascal → Kilopascal (MPa → kPa)Megapascal → Bar (MPa → bar)Megapascal → Millibar (MPa → mbar)Megapascal → Pond per Vierkante Inch (MPa → psi)Megapascal → Atmosfeer (MPa → atm)Megapascal → Torr (MPa → Torr)Megapascal → Millimeter Kwik (MPa → mmHg)Megapascal → Inch kwik (MPa → inHg)
Bar → Pascal (bar → Pa)Bar → Kilopascal (bar → kPa)Bar → Megapascal (bar → MPa)Bar → Millibar (bar → mbar)Bar → Pond per Vierkante Inch (bar → psi)Bar → Atmosfeer (bar → atm)Bar → Torr (bar → Torr)Bar → Millimeter Kwik (bar → mmHg)Bar → Inch kwik (bar → inHg)
Millibar → Kilopascal (mbar → kPa)Millibar → Megapascal (mbar → MPa)Millibar → Bar (mbar → bar)Millibar → Pond per Vierkante Inch (mbar → psi)Millibar → Atmosfeer (mbar → atm)Millibar → Torr (mbar → Torr)Millibar → Millimeter Kwik (mbar → mmHg)Millibar → Inch kwik (mbar → inHg)
Pond per Vierkante Inch → Pascal (psi → Pa)Pond per Vierkante Inch → Kilopascal (psi → kPa)Pond per Vierkante Inch → Megapascal (psi → MPa)Pond per Vierkante Inch → Bar (psi → bar)Pond per Vierkante Inch → Millibar (psi → mbar)Pond per Vierkante Inch → Atmosfeer (psi → atm)Pond per Vierkante Inch → Torr (psi → Torr)Pond per Vierkante Inch → Millimeter Kwik (psi → mmHg)Pond per Vierkante Inch → Inch kwik (psi → inHg)
Atmosfeer → Pascal (atm → Pa)Atmosfeer → Kilopascal (atm → kPa)Atmosfeer → Megapascal (atm → MPa)Atmosfeer → Bar (atm → bar)Atmosfeer → Millibar (atm → mbar)Atmosfeer → Pond per Vierkante Inch (atm → psi)Atmosfeer → Torr (atm → Torr)Atmosfeer → Millimeter Kwik (atm → mmHg)Atmosfeer → Inch kwik (atm → inHg)
Torr → Pascal (Torr → Pa)Torr → Kilopascal (Torr → kPa)Torr → Megapascal (Torr → MPa)Torr → Bar (Torr → bar)Torr → Millibar (Torr → mbar)Torr → Pond per Vierkante Inch (Torr → psi)Torr → Atmosfeer (Torr → atm)Torr → Millimeter Kwik (Torr → mmHg)Torr → Inch kwik (Torr → inHg)
Millimeter Kwik → Pascal (mmHg → Pa)Millimeter Kwik → Kilopascal (mmHg → kPa)Millimeter Kwik → Megapascal (mmHg → MPa)Millimeter Kwik → Bar (mmHg → bar)Millimeter Kwik → Millibar (mmHg → mbar)Millimeter Kwik → Pond per Vierkante Inch (mmHg → psi)Millimeter Kwik → Atmosfeer (mmHg → atm)Millimeter Kwik → Torr (mmHg → Torr)Millimeter Kwik → Inch kwik (mmHg → inHg)
Inch kwik → Pascal (inHg → Pa)Inch kwik → Kilopascal (inHg → kPa)Inch kwik → Megapascal (inHg → MPa)Inch kwik → Bar (inHg → bar)Inch kwik → Millibar (inHg → mbar)Inch kwik → Pond per Vierkante Inch (inHg → psi)Inch kwik → Atmosfeer (inHg → atm)Inch kwik → Torr (inHg → Torr)Inch kwik → Millimeter Kwik (inHg → mmHg)