Bar na Pascal

1 bar=100,000 Pa

Wzór Konwersji

Wzór do konwersji Bar na Pascal jest następujący:

Pascal = Bar × 100,000

Zastosuj do swojego obliczenia:

1 bar × 100,000 = 100,000 Pa

Popularne Wartości Konwersji (Tabela Konwersji)

BarPascal
0.01 bar1,000 Pa
0.1 bar10,000 Pa
1 bar100,000 Pa
2 bar200,000 Pa
3 bar300,000 Pa
4 bar400,000 Pa
5 bar500,000 Pa
6 bar600,000 Pa
7 bar700,000 Pa
8 bar800,000 Pa
9 bar900,000 Pa
10 bar1,000,000 Pa
20 bar2,000,000 Pa
30 bar3,000,000 Pa
40 bar4,000,000 Pa
50 bar5,000,000 Pa
60 bar6,000,000 Pa
70 bar7,000,000 Pa
80 bar8,000,000 Pa
90 bar9,000,000 Pa
100 bar10,000,000 Pa
200 bar20,000,000 Pa
300 bar30,000,000 Pa
500 bar50,000,000 Pa
1,000 bar100,000,000 Pa
10,000 bar1,000,000,000 Pa

Porównanie Jednostek

1 bar (Bar) =
Pascal100,000 Pa
Kilopascal100 kPa
Megapascal0.1 MPa
Bar1 bar
Milibar1,000 mbar
Funt na Cal Kwadratowy14.50376808 psi
Atmosfera0.986923266716 atm
Torr750.06375542 Torr
Milimetr Rtęci750.06375542 mmHg
Cal Słupa Rtęci29.52997144 inHg
1 Pa (Pascal) =
Pascal1 Pa
Kilopascal0.001 kPa
Megapascal0.000001 MPa
Bar0.00001 bar
Milibar0.01 mbar
Funt na Cal Kwadratowy0.000145037681 psi
Atmosfera0.000009869233 atm
Torr0.007500637554 Torr
Milimetr Rtęci0.007500637554 mmHg
Cal Słupa Rtęci0.000295299714 inHg

Powiązane Konwersje

Pascal → Kilopascal (Pa → kPa)Pascal → Megapascal (Pa → MPa)Pascal → Bar (Pa → bar)Pascal → Milibar (Pa → mbar)Pascal → Funt na Cal Kwadratowy (Pa → psi)Pascal → Atmosfera (Pa → atm)Pascal → Torr (Pa → Torr)Pascal → Milimetr Rtęci (Pa → mmHg)Pascal → Cal Słupa Rtęci (Pa → inHg)
Kilopascal → Pascal (kPa → Pa)Kilopascal → Megapascal (kPa → MPa)Kilopascal → Bar (kPa → bar)Kilopascal → Milibar (kPa → mbar)Kilopascal → Funt na Cal Kwadratowy (kPa → psi)Kilopascal → Atmosfera (kPa → atm)Kilopascal → Torr (kPa → Torr)Kilopascal → Milimetr Rtęci (kPa → mmHg)Kilopascal → Cal Słupa Rtęci (kPa → inHg)
Megapascal → Pascal (MPa → Pa)Megapascal → Kilopascal (MPa → kPa)Megapascal → Bar (MPa → bar)Megapascal → Milibar (MPa → mbar)Megapascal → Funt na Cal Kwadratowy (MPa → psi)Megapascal → Atmosfera (MPa → atm)Megapascal → Torr (MPa → Torr)Megapascal → Milimetr Rtęci (MPa → mmHg)Megapascal → Cal Słupa Rtęci (MPa → inHg)
Bar → Kilopascal (bar → kPa)Bar → Megapascal (bar → MPa)Bar → Milibar (bar → mbar)Bar → Funt na Cal Kwadratowy (bar → psi)Bar → Atmosfera (bar → atm)Bar → Torr (bar → Torr)Bar → Milimetr Rtęci (bar → mmHg)Bar → Cal Słupa Rtęci (bar → inHg)
Milibar → Pascal (mbar → Pa)Milibar → Kilopascal (mbar → kPa)Milibar → Megapascal (mbar → MPa)Milibar → Bar (mbar → bar)Milibar → Funt na Cal Kwadratowy (mbar → psi)Milibar → Atmosfera (mbar → atm)Milibar → Torr (mbar → Torr)Milibar → Milimetr Rtęci (mbar → mmHg)Milibar → Cal Słupa Rtęci (mbar → inHg)
Funt na Cal Kwadratowy → Pascal (psi → Pa)Funt na Cal Kwadratowy → Kilopascal (psi → kPa)Funt na Cal Kwadratowy → Megapascal (psi → MPa)Funt na Cal Kwadratowy → Bar (psi → bar)Funt na Cal Kwadratowy → Milibar (psi → mbar)Funt na Cal Kwadratowy → Atmosfera (psi → atm)Funt na Cal Kwadratowy → Torr (psi → Torr)Funt na Cal Kwadratowy → Milimetr Rtęci (psi → mmHg)Funt na Cal Kwadratowy → Cal Słupa Rtęci (psi → inHg)
Atmosfera → Pascal (atm → Pa)Atmosfera → Kilopascal (atm → kPa)Atmosfera → Megapascal (atm → MPa)Atmosfera → Bar (atm → bar)Atmosfera → Milibar (atm → mbar)Atmosfera → Funt na Cal Kwadratowy (atm → psi)Atmosfera → Torr (atm → Torr)Atmosfera → Milimetr Rtęci (atm → mmHg)Atmosfera → Cal Słupa Rtęci (atm → inHg)
Torr → Pascal (Torr → Pa)Torr → Kilopascal (Torr → kPa)Torr → Megapascal (Torr → MPa)Torr → Bar (Torr → bar)Torr → Milibar (Torr → mbar)Torr → Funt na Cal Kwadratowy (Torr → psi)Torr → Atmosfera (Torr → atm)Torr → Milimetr Rtęci (Torr → mmHg)Torr → Cal Słupa Rtęci (Torr → inHg)
Milimetr Rtęci → Pascal (mmHg → Pa)Milimetr Rtęci → Kilopascal (mmHg → kPa)Milimetr Rtęci → Megapascal (mmHg → MPa)Milimetr Rtęci → Bar (mmHg → bar)Milimetr Rtęci → Milibar (mmHg → mbar)Milimetr Rtęci → Funt na Cal Kwadratowy (mmHg → psi)Milimetr Rtęci → Atmosfera (mmHg → atm)Milimetr Rtęci → Torr (mmHg → Torr)Milimetr Rtęci → Cal Słupa Rtęci (mmHg → inHg)
Cal Słupa Rtęci → Pascal (inHg → Pa)Cal Słupa Rtęci → Kilopascal (inHg → kPa)Cal Słupa Rtęci → Megapascal (inHg → MPa)Cal Słupa Rtęci → Bar (inHg → bar)Cal Słupa Rtęci → Milibar (inHg → mbar)Cal Słupa Rtęci → Funt na Cal Kwadratowy (inHg → psi)Cal Słupa Rtęci → Atmosfera (inHg → atm)Cal Słupa Rtęci → Torr (inHg → Torr)Cal Słupa Rtęci → Milimetr Rtęci (inHg → mmHg)