Kiuri na Rad

1 Ci=3,700,000,000,000 rd

Wzór Konwersji

Wzór do konwersji Kiuri na Rad jest następujący:

Rad = Kiuri × 3,700,000,000,000

Zastosuj do swojego obliczenia:

1 Ci × 3,700,000,000,000 = 3,700,000,000,000 rd

Popularne Wartości Konwersji (Tabela Konwersji)

KiuriRad
0.01 Ci37,000,000,000 rd
0.1 Ci370,000,000,000 rd
1 Ci3,700,000,000,000 rd
2 Ci7,400,000,000,000 rd
3 Ci11,100,000,000,000 rd
4 Ci14,800,000,000,000 rd
5 Ci18,500,000,000,000 rd
6 Ci22,200,000,000,000 rd
7 Ci25,900,000,000,000 rd
8 Ci29,600,000,000,000 rd
9 Ci33,300,000,000,000 rd
10 Ci37,000,000,000,000 rd
20 Ci74,000,000,000,000 rd
30 Ci111,000,000,000,000 rd
40 Ci148,000,000,000,000 rd
50 Ci185,000,000,000,000 rd
60 Ci222,000,000,000,000 rd
70 Ci259,000,000,000,000 rd
80 Ci296,000,000,000,000 rd
90 Ci333,000,000,000,000 rd
100 Ci370,000,000,000,000 rd
200 Ci740,000,000,000,000 rd
300 Ci1,110,000,000,000,000 rd
500 Ci1,850,000,000,000,000 rd
1,000 Ci3,700,000,000,000,000 rd
10,000 Ci37,000,000,000,000,000 rd

Porównanie Jednostek

1 Ci (Kiuri) =
Bekerelt37,000,000,000 Bq
Kilobekerelt37,000,000 kBq
Megabekerelt37,000 MBq
Gigabekerelt37 GBq
Kiuri1 Ci
Milikiuri1,000 mCi
Mikrokiuri1,000,000 μCi
Rad3,700,000,000,000 rd
Gray37,000,000,000 Gy
Siwert37,000,000,000 Sv
Milisiwert37,000,000,000,000 mSv
Mikrosiwert37,000,000,000,000,000 μSv
Równoważnik Rentgena Człowieka3,700,000,000,000 rem
Millirównoważnik Rentgena Człowieka3,699,999,999,999,999.5 mrem
1 rd (Rad) =
Bekerelt0.01 Bq
Kilobekerelt0.00001 kBq
Megabekerelt0.00000001 MBq
Gigabekerelt0.00000000001 GBq
Kiuri0.00000000000027027 Ci
Milikiuri0.00000000027027 mCi
Mikrokiuri0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Siwert0.01 Sv
Milisiwert10 mSv
Mikrosiwert10,000 μSv
Równoważnik Rentgena Człowieka1 rem
Millirównoważnik Rentgena Człowieka1,000 mrem

Powiązane Konwersje

Bekerelt → Kilobekerelt (Bq → kBq)Bekerelt → Megabekerelt (Bq → MBq)Bekerelt → Gigabekerelt (Bq → GBq)Bekerelt → Kiuri (Bq → Ci)Bekerelt → Milikiuri (Bq → mCi)Bekerelt → Mikrokiuri (Bq → μCi)Bekerelt → Rad (Bq → rd)Bekerelt → Gray (Bq → Gy)Bekerelt → Siwert (Bq → Sv)Bekerelt → Milisiwert (Bq → mSv)Bekerelt → Mikrosiwert (Bq → μSv)Bekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (Bq → rem)Bekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Bq → mrem)
Kilobekerelt → Bekerelt (kBq → Bq)Kilobekerelt → Megabekerelt (kBq → MBq)Kilobekerelt → Gigabekerelt (kBq → GBq)Kilobekerelt → Kiuri (kBq → Ci)Kilobekerelt → Milikiuri (kBq → mCi)Kilobekerelt → Mikrokiuri (kBq → μCi)Kilobekerelt → Rad (kBq → rd)Kilobekerelt → Gray (kBq → Gy)Kilobekerelt → Siwert (kBq → Sv)Kilobekerelt → Milisiwert (kBq → mSv)Kilobekerelt → Mikrosiwert (kBq → μSv)Kilobekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (kBq → rem)Kilobekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (kBq → mrem)
Megabekerelt → Bekerelt (MBq → Bq)Megabekerelt → Kilobekerelt (MBq → kBq)Megabekerelt → Gigabekerelt (MBq → GBq)Megabekerelt → Kiuri (MBq → Ci)Megabekerelt → Milikiuri (MBq → mCi)Megabekerelt → Mikrokiuri (MBq → μCi)Megabekerelt → Rad (MBq → rd)Megabekerelt → Gray (MBq → Gy)Megabekerelt → Siwert (MBq → Sv)Megabekerelt → Milisiwert (MBq → mSv)Megabekerelt → Mikrosiwert (MBq → μSv)Megabekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (MBq → rem)Megabekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (MBq → mrem)
Gigabekerelt → Bekerelt (GBq → Bq)Gigabekerelt → Kilobekerelt (GBq → kBq)Gigabekerelt → Megabekerelt (GBq → MBq)Gigabekerelt → Kiuri (GBq → Ci)Gigabekerelt → Milikiuri (GBq → mCi)Gigabekerelt → Mikrokiuri (GBq → μCi)Gigabekerelt → Rad (GBq → rd)Gigabekerelt → Gray (GBq → Gy)Gigabekerelt → Siwert (GBq → Sv)Gigabekerelt → Milisiwert (GBq → mSv)Gigabekerelt → Mikrosiwert (GBq → μSv)Gigabekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (GBq → rem)Gigabekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (GBq → mrem)
Kiuri → Bekerelt (Ci → Bq)Kiuri → Kilobekerelt (Ci → kBq)Kiuri → Megabekerelt (Ci → MBq)Kiuri → Gigabekerelt (Ci → GBq)Kiuri → Milikiuri (Ci → mCi)Kiuri → Mikrokiuri (Ci → μCi)Kiuri → Gray (Ci → Gy)Kiuri → Siwert (Ci → Sv)Kiuri → Milisiwert (Ci → mSv)Kiuri → Mikrosiwert (Ci → μSv)Kiuri → Równoważnik Rentgena Człowieka (Ci → rem)Kiuri → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Ci → mrem)
Milikiuri → Bekerelt (mCi → Bq)Milikiuri → Kilobekerelt (mCi → kBq)Milikiuri → Megabekerelt (mCi → MBq)Milikiuri → Gigabekerelt (mCi → GBq)Milikiuri → Kiuri (mCi → Ci)Milikiuri → Mikrokiuri (mCi → μCi)Milikiuri → Rad (mCi → rd)Milikiuri → Gray (mCi → Gy)Milikiuri → Siwert (mCi → Sv)Milikiuri → Milisiwert (mCi → mSv)Milikiuri → Mikrosiwert (mCi → μSv)Milikiuri → Równoważnik Rentgena Człowieka (mCi → rem)Milikiuri → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (mCi → mrem)
Mikrokiuri → Bekerelt (μCi → Bq)Mikrokiuri → Kilobekerelt (μCi → kBq)Mikrokiuri → Megabekerelt (μCi → MBq)Mikrokiuri → Gigabekerelt (μCi → GBq)Mikrokiuri → Kiuri (μCi → Ci)Mikrokiuri → Milikiuri (μCi → mCi)Mikrokiuri → Rad (μCi → rd)Mikrokiuri → Gray (μCi → Gy)Mikrokiuri → Siwert (μCi → Sv)Mikrokiuri → Milisiwert (μCi → mSv)Mikrokiuri → Mikrosiwert (μCi → μSv)Mikrokiuri → Równoważnik Rentgena Człowieka (μCi → rem)Mikrokiuri → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (μCi → mrem)
Rad → Bekerelt (rd → Bq)Rad → Kilobekerelt (rd → kBq)Rad → Megabekerelt (rd → MBq)Rad → Gigabekerelt (rd → GBq)Rad → Kiuri (rd → Ci)Rad → Milikiuri (rd → mCi)Rad → Mikrokiuri (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Siwert (rd → Sv)Rad → Milisiwert (rd → mSv)Rad → Mikrosiwert (rd → μSv)Rad → Równoważnik Rentgena Człowieka (rd → rem)Rad → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (rd → mrem)
Gray → Bekerelt (Gy → Bq)Gray → Kilobekerelt (Gy → kBq)Gray → Megabekerelt (Gy → MBq)Gray → Gigabekerelt (Gy → GBq)Gray → Kiuri (Gy → Ci)Gray → Milikiuri (Gy → mCi)Gray → Mikrokiuri (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Siwert (Gy → Sv)Gray → Milisiwert (Gy → mSv)Gray → Mikrosiwert (Gy → μSv)Gray → Równoważnik Rentgena Człowieka (Gy → rem)Gray → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Gy → mrem)
Siwert → Bekerelt (Sv → Bq)Siwert → Kilobekerelt (Sv → kBq)Siwert → Megabekerelt (Sv → MBq)Siwert → Gigabekerelt (Sv → GBq)Siwert → Kiuri (Sv → Ci)Siwert → Milikiuri (Sv → mCi)Siwert → Mikrokiuri (Sv → μCi)Siwert → Rad (Sv → rd)Siwert → Gray (Sv → Gy)Siwert → Milisiwert (Sv → mSv)Siwert → Mikrosiwert (Sv → μSv)Siwert → Równoważnik Rentgena Człowieka (Sv → rem)Siwert → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Sv → mrem)
Milisiwert → Bekerelt (mSv → Bq)Milisiwert → Kilobekerelt (mSv → kBq)Milisiwert → Megabekerelt (mSv → MBq)Milisiwert → Gigabekerelt (mSv → GBq)Milisiwert → Kiuri (mSv → Ci)Milisiwert → Milikiuri (mSv → mCi)Milisiwert → Mikrokiuri (mSv → μCi)Milisiwert → Rad (mSv → rd)Milisiwert → Gray (mSv → Gy)Milisiwert → Siwert (mSv → Sv)Milisiwert → Mikrosiwert (mSv → μSv)Milisiwert → Równoważnik Rentgena Człowieka (mSv → rem)Milisiwert → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (mSv → mrem)
Mikrosiwert → Bekerelt (μSv → Bq)Mikrosiwert → Kilobekerelt (μSv → kBq)Mikrosiwert → Megabekerelt (μSv → MBq)Mikrosiwert → Gigabekerelt (μSv → GBq)Mikrosiwert → Kiuri (μSv → Ci)Mikrosiwert → Milikiuri (μSv → mCi)Mikrosiwert → Mikrokiuri (μSv → μCi)Mikrosiwert → Rad (μSv → rd)Mikrosiwert → Gray (μSv → Gy)Mikrosiwert → Siwert (μSv → Sv)Mikrosiwert → Milisiwert (μSv → mSv)Mikrosiwert → Równoważnik Rentgena Człowieka (μSv → rem)Mikrosiwert → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (μSv → mrem)
Równoważnik Rentgena Człowieka → Bekerelt (rem → Bq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Kilobekerelt (rem → kBq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Megabekerelt (rem → MBq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Gigabekerelt (rem → GBq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Kiuri (rem → Ci)Równoważnik Rentgena Człowieka → Milikiuri (rem → mCi)Równoważnik Rentgena Człowieka → Mikrokiuri (rem → μCi)Równoważnik Rentgena Człowieka → Rad (rem → rd)Równoważnik Rentgena Człowieka → Gray (rem → Gy)Równoważnik Rentgena Człowieka → Siwert (rem → Sv)Równoważnik Rentgena Człowieka → Milisiwert (rem → mSv)Równoważnik Rentgena Człowieka → Mikrosiwert (rem → μSv)Równoważnik Rentgena Człowieka → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (rem → mrem)
Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Bekerelt (mrem → Bq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Kilobekerelt (mrem → kBq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Megabekerelt (mrem → MBq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Gigabekerelt (mrem → GBq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Kiuri (mrem → Ci)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Milikiuri (mrem → mCi)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Mikrokiuri (mrem → μCi)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Rad (mrem → rd)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Gray (mrem → Gy)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Siwert (mrem → Sv)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Milisiwert (mrem → mSv)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Mikrosiwert (mrem → μSv)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Równoważnik Rentgena Człowieka (mrem → rem)