Rad na Gigabekerelt

1 rd=0.00000000001 GBq

Wzór Konwersji

Wzór do konwersji Rad na Gigabekerelt jest następujący:

Gigabekerelt = Rad × 0.00000000001

Zastosuj do swojego obliczenia:

1 rd × 0.00000000001 = 0.00000000001 GBq

Popularne Wartości Konwersji (Tabela Konwersji)

RadGigabekerelt
0.01 rd0.0000000000001 GBq
0.1 rd0.000000000001 GBq
1 rd0.00000000001 GBq
2 rd0.00000000002 GBq
3 rd0.00000000003 GBq
4 rd0.00000000004 GBq
5 rd0.00000000005 GBq
6 rd0.00000000006 GBq
7 rd0.00000000007 GBq
8 rd0.00000000008 GBq
9 rd0.00000000009 GBq
10 rd0.0000000001 GBq
20 rd0.0000000002 GBq
30 rd0.0000000003 GBq
40 rd0.0000000004 GBq
50 rd0.0000000005 GBq
60 rd0.0000000006 GBq
70 rd0.0000000007 GBq
80 rd0.0000000008 GBq
90 rd0.0000000009 GBq
100 rd0.000000001 GBq
200 rd0.000000002 GBq
300 rd0.000000003 GBq
500 rd0.000000005 GBq
1,000 rd0.00000001 GBq
10,000 rd0.0000001 GBq

Porównanie Jednostek

1 rd (Rad) =
Bekerelt0.01 Bq
Kilobekerelt0.00001 kBq
Megabekerelt0.00000001 MBq
Gigabekerelt0.00000000001 GBq
Kiuri0.00000000000027027 Ci
Milikiuri0.00000000027027 mCi
Mikrokiuri0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Siwert0.01 Sv
Milisiwert10 mSv
Mikrosiwert10,000 μSv
Równoważnik Rentgena Człowieka1 rem
Millirównoważnik Rentgena Człowieka1,000 mrem
1 GBq (Gigabekerelt) =
Bekerelt1,000,000,000 Bq
Kilobekerelt1,000,000 kBq
Megabekerelt1,000 MBq
Gigabekerelt1 GBq
Kiuri0.027027027027 Ci
Milikiuri27.02702703 mCi
Mikrokiuri27,027.02702703 μCi
Rad100,000,000,000 rd
Gray1,000,000,000 Gy
Siwert1,000,000,000 Sv
Milisiwert1,000,000,000,000 mSv
Mikrosiwert1,000,000,000,000,000 μSv
Równoważnik Rentgena Człowieka100,000,000,000 rem
Millirównoważnik Rentgena Człowieka99,999,999,999,999.98 mrem

Powiązane Konwersje

Bekerelt → Kilobekerelt (Bq → kBq)Bekerelt → Megabekerelt (Bq → MBq)Bekerelt → Gigabekerelt (Bq → GBq)Bekerelt → Kiuri (Bq → Ci)Bekerelt → Milikiuri (Bq → mCi)Bekerelt → Mikrokiuri (Bq → μCi)Bekerelt → Rad (Bq → rd)Bekerelt → Gray (Bq → Gy)Bekerelt → Siwert (Bq → Sv)Bekerelt → Milisiwert (Bq → mSv)Bekerelt → Mikrosiwert (Bq → μSv)Bekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (Bq → rem)Bekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Bq → mrem)
Kilobekerelt → Bekerelt (kBq → Bq)Kilobekerelt → Megabekerelt (kBq → MBq)Kilobekerelt → Gigabekerelt (kBq → GBq)Kilobekerelt → Kiuri (kBq → Ci)Kilobekerelt → Milikiuri (kBq → mCi)Kilobekerelt → Mikrokiuri (kBq → μCi)Kilobekerelt → Rad (kBq → rd)Kilobekerelt → Gray (kBq → Gy)Kilobekerelt → Siwert (kBq → Sv)Kilobekerelt → Milisiwert (kBq → mSv)Kilobekerelt → Mikrosiwert (kBq → μSv)Kilobekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (kBq → rem)Kilobekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (kBq → mrem)
Megabekerelt → Bekerelt (MBq → Bq)Megabekerelt → Kilobekerelt (MBq → kBq)Megabekerelt → Gigabekerelt (MBq → GBq)Megabekerelt → Kiuri (MBq → Ci)Megabekerelt → Milikiuri (MBq → mCi)Megabekerelt → Mikrokiuri (MBq → μCi)Megabekerelt → Rad (MBq → rd)Megabekerelt → Gray (MBq → Gy)Megabekerelt → Siwert (MBq → Sv)Megabekerelt → Milisiwert (MBq → mSv)Megabekerelt → Mikrosiwert (MBq → μSv)Megabekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (MBq → rem)Megabekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (MBq → mrem)
Gigabekerelt → Bekerelt (GBq → Bq)Gigabekerelt → Kilobekerelt (GBq → kBq)Gigabekerelt → Megabekerelt (GBq → MBq)Gigabekerelt → Kiuri (GBq → Ci)Gigabekerelt → Milikiuri (GBq → mCi)Gigabekerelt → Mikrokiuri (GBq → μCi)Gigabekerelt → Rad (GBq → rd)Gigabekerelt → Gray (GBq → Gy)Gigabekerelt → Siwert (GBq → Sv)Gigabekerelt → Milisiwert (GBq → mSv)Gigabekerelt → Mikrosiwert (GBq → μSv)Gigabekerelt → Równoważnik Rentgena Człowieka (GBq → rem)Gigabekerelt → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (GBq → mrem)
Kiuri → Bekerelt (Ci → Bq)Kiuri → Kilobekerelt (Ci → kBq)Kiuri → Megabekerelt (Ci → MBq)Kiuri → Gigabekerelt (Ci → GBq)Kiuri → Milikiuri (Ci → mCi)Kiuri → Mikrokiuri (Ci → μCi)Kiuri → Rad (Ci → rd)Kiuri → Gray (Ci → Gy)Kiuri → Siwert (Ci → Sv)Kiuri → Milisiwert (Ci → mSv)Kiuri → Mikrosiwert (Ci → μSv)Kiuri → Równoważnik Rentgena Człowieka (Ci → rem)Kiuri → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Ci → mrem)
Milikiuri → Bekerelt (mCi → Bq)Milikiuri → Kilobekerelt (mCi → kBq)Milikiuri → Megabekerelt (mCi → MBq)Milikiuri → Gigabekerelt (mCi → GBq)Milikiuri → Kiuri (mCi → Ci)Milikiuri → Mikrokiuri (mCi → μCi)Milikiuri → Rad (mCi → rd)Milikiuri → Gray (mCi → Gy)Milikiuri → Siwert (mCi → Sv)Milikiuri → Milisiwert (mCi → mSv)Milikiuri → Mikrosiwert (mCi → μSv)Milikiuri → Równoważnik Rentgena Człowieka (mCi → rem)Milikiuri → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (mCi → mrem)
Mikrokiuri → Bekerelt (μCi → Bq)Mikrokiuri → Kilobekerelt (μCi → kBq)Mikrokiuri → Megabekerelt (μCi → MBq)Mikrokiuri → Gigabekerelt (μCi → GBq)Mikrokiuri → Kiuri (μCi → Ci)Mikrokiuri → Milikiuri (μCi → mCi)Mikrokiuri → Rad (μCi → rd)Mikrokiuri → Gray (μCi → Gy)Mikrokiuri → Siwert (μCi → Sv)Mikrokiuri → Milisiwert (μCi → mSv)Mikrokiuri → Mikrosiwert (μCi → μSv)Mikrokiuri → Równoważnik Rentgena Człowieka (μCi → rem)Mikrokiuri → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (μCi → mrem)
Rad → Bekerelt (rd → Bq)Rad → Kilobekerelt (rd → kBq)Rad → Megabekerelt (rd → MBq)Rad → Kiuri (rd → Ci)Rad → Milikiuri (rd → mCi)Rad → Mikrokiuri (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Siwert (rd → Sv)Rad → Milisiwert (rd → mSv)Rad → Mikrosiwert (rd → μSv)Rad → Równoważnik Rentgena Człowieka (rd → rem)Rad → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (rd → mrem)
Gray → Bekerelt (Gy → Bq)Gray → Kilobekerelt (Gy → kBq)Gray → Megabekerelt (Gy → MBq)Gray → Gigabekerelt (Gy → GBq)Gray → Kiuri (Gy → Ci)Gray → Milikiuri (Gy → mCi)Gray → Mikrokiuri (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Siwert (Gy → Sv)Gray → Milisiwert (Gy → mSv)Gray → Mikrosiwert (Gy → μSv)Gray → Równoważnik Rentgena Człowieka (Gy → rem)Gray → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Gy → mrem)
Siwert → Bekerelt (Sv → Bq)Siwert → Kilobekerelt (Sv → kBq)Siwert → Megabekerelt (Sv → MBq)Siwert → Gigabekerelt (Sv → GBq)Siwert → Kiuri (Sv → Ci)Siwert → Milikiuri (Sv → mCi)Siwert → Mikrokiuri (Sv → μCi)Siwert → Rad (Sv → rd)Siwert → Gray (Sv → Gy)Siwert → Milisiwert (Sv → mSv)Siwert → Mikrosiwert (Sv → μSv)Siwert → Równoważnik Rentgena Człowieka (Sv → rem)Siwert → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (Sv → mrem)
Milisiwert → Bekerelt (mSv → Bq)Milisiwert → Kilobekerelt (mSv → kBq)Milisiwert → Megabekerelt (mSv → MBq)Milisiwert → Gigabekerelt (mSv → GBq)Milisiwert → Kiuri (mSv → Ci)Milisiwert → Milikiuri (mSv → mCi)Milisiwert → Mikrokiuri (mSv → μCi)Milisiwert → Rad (mSv → rd)Milisiwert → Gray (mSv → Gy)Milisiwert → Siwert (mSv → Sv)Milisiwert → Mikrosiwert (mSv → μSv)Milisiwert → Równoważnik Rentgena Człowieka (mSv → rem)Milisiwert → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (mSv → mrem)
Mikrosiwert → Bekerelt (μSv → Bq)Mikrosiwert → Kilobekerelt (μSv → kBq)Mikrosiwert → Megabekerelt (μSv → MBq)Mikrosiwert → Gigabekerelt (μSv → GBq)Mikrosiwert → Kiuri (μSv → Ci)Mikrosiwert → Milikiuri (μSv → mCi)Mikrosiwert → Mikrokiuri (μSv → μCi)Mikrosiwert → Rad (μSv → rd)Mikrosiwert → Gray (μSv → Gy)Mikrosiwert → Siwert (μSv → Sv)Mikrosiwert → Milisiwert (μSv → mSv)Mikrosiwert → Równoważnik Rentgena Człowieka (μSv → rem)Mikrosiwert → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (μSv → mrem)
Równoważnik Rentgena Człowieka → Bekerelt (rem → Bq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Kilobekerelt (rem → kBq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Megabekerelt (rem → MBq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Gigabekerelt (rem → GBq)Równoważnik Rentgena Człowieka → Kiuri (rem → Ci)Równoważnik Rentgena Człowieka → Milikiuri (rem → mCi)Równoważnik Rentgena Człowieka → Mikrokiuri (rem → μCi)Równoważnik Rentgena Człowieka → Rad (rem → rd)Równoważnik Rentgena Człowieka → Gray (rem → Gy)Równoważnik Rentgena Człowieka → Siwert (rem → Sv)Równoważnik Rentgena Człowieka → Milisiwert (rem → mSv)Równoważnik Rentgena Człowieka → Mikrosiwert (rem → μSv)Równoważnik Rentgena Człowieka → Millirównoważnik Rentgena Człowieka (rem → mrem)
Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Bekerelt (mrem → Bq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Kilobekerelt (mrem → kBq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Megabekerelt (mrem → MBq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Gigabekerelt (mrem → GBq)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Kiuri (mrem → Ci)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Milikiuri (mrem → mCi)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Mikrokiuri (mrem → μCi)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Rad (mrem → rd)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Gray (mrem → Gy)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Siwert (mrem → Sv)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Milisiwert (mrem → mSv)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Mikrosiwert (mrem → μSv)Millirównoważnik Rentgena Człowieka → Równoważnik Rentgena Człowieka (mrem → rem)