Becquerel - Roentgen Ekvivalens Ember

1 Bq=100 rem

Konverziós Képlet

A Becquerel - Roentgen Ekvivalens Ember konverzió képlete a következő:

Roentgen Ekvivalens Ember = Becquerel × 100

Alkalmazza a saját számítására:

1 Bq × 100 = 100 rem

Népszerű Konverziós Értékek (Konverziós Táblázat)

BecquerelRoentgen Ekvivalens Ember
0.01 Bq1 rem
0.1 Bq10 rem
1 Bq100 rem
2 Bq200 rem
3 Bq300 rem
4 Bq400 rem
5 Bq500 rem
6 Bq600 rem
7 Bq700 rem
8 Bq800 rem
9 Bq900 rem
10 Bq1,000 rem
20 Bq2,000 rem
30 Bq3,000 rem
40 Bq4,000 rem
50 Bq5,000 rem
60 Bq6,000 rem
70 Bq7,000 rem
80 Bq8,000 rem
90 Bq9,000 rem
100 Bq10,000 rem
200 Bq20,000 rem
300 Bq30,000 rem
500 Bq50,000 rem
1,000 Bq100,000 rem
10,000 Bq1,000,000 rem

Egység Összehasonlítás

1 Bq (Becquerel) =
Becquerel1 Bq
Kilobecquerel0.001 kBq
Megabecquerel0.000001 MBq
Gigabecquerel0.000000001 GBq
Curie0.000000000027027 Ci
Millicurie0.000000027027 mCi
Microcurie0.000027027027 μCi
Rad100 rd
Gray1 Gy
Sievert1 Sv
Millisievert1,000 mSv
Mikrosievert1,000,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember100 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember100,000 mrem
1 rem (Roentgen Ekvivalens Ember) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Microcurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember1 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember1,000 mrem

Kapcsolódó Konverziók

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Microcurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Microcurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Microcurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (MBq → rem)Megabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Microcurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Microcurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Roentgen Ekvivalens Ember (Ci → rem)Curie → Millirontgen Ekvivalens Ember (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Microcurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Roentgen Ekvivalens Ember (mCi → rem)Millicurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (mCi → mrem)
Microcurie → Becquerel (μCi → Bq)Microcurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Microcurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Microcurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Microcurie → Curie (μCi → Ci)Microcurie → Millicurie (μCi → mCi)Microcurie → Rad (μCi → rd)Microcurie → Gray (μCi → Gy)Microcurie → Sievert (μCi → Sv)Microcurie → Millisievert (μCi → mSv)Microcurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Microcurie → Roentgen Ekvivalens Ember (μCi → rem)Microcurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Microcurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Roentgen Ekvivalens Ember (rd → rem)Rad → Millirontgen Ekvivalens Ember (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Microcurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Roentgen Ekvivalens Ember (Gy → rem)Gray → Millirontgen Ekvivalens Ember (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Microcurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Roentgen Ekvivalens Ember (Sv → rem)Sievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Microcurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Roentgen Ekvivalens Ember (mSv → rem)Millisievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Microcurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Roentgen Ekvivalens Ember (μSv → rem)Mikrosievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (μSv → mrem)
Roentgen Ekvivalens Ember → Becquerel (rem → Bq)Roentgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (rem → kBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (rem → MBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (rem → GBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Curie (rem → Ci)Roentgen Ekvivalens Ember → Millicurie (rem → mCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Microcurie (rem → μCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Rad (rem → rd)Roentgen Ekvivalens Ember → Gray (rem → Gy)Roentgen Ekvivalens Ember → Sievert (rem → Sv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millisievert (rem → mSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (rem → μSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millirontgen Ekvivalens Ember (rem → mrem)
Millirontgen Ekvivalens Ember → Becquerel (mrem → Bq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Curie (mrem → Ci)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millicurie (mrem → mCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Microcurie (mrem → μCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Rad (mrem → rd)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gray (mrem → Gy)Millirontgen Ekvivalens Ember → Sievert (mrem → Sv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millisievert (mrem → mSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Roentgen Ekvivalens Ember (mrem → rem)