Curie - Rad

1 Ci=3,700,000,000,000 rd

Konverziós Képlet

A Curie - Rad konverzió képlete a következő:

Rad = Curie × 3,700,000,000,000

Alkalmazza a saját számítására:

1 Ci × 3,700,000,000,000 = 3,700,000,000,000 rd

Népszerű Konverziós Értékek (Konverziós Táblázat)

CurieRad
0.01 Ci37,000,000,000 rd
0.1 Ci370,000,000,000 rd
1 Ci3,700,000,000,000 rd
2 Ci7,400,000,000,000 rd
3 Ci11,100,000,000,000 rd
4 Ci14,800,000,000,000 rd
5 Ci18,500,000,000,000 rd
6 Ci22,200,000,000,000 rd
7 Ci25,900,000,000,000 rd
8 Ci29,600,000,000,000 rd
9 Ci33,300,000,000,000 rd
10 Ci37,000,000,000,000 rd
20 Ci74,000,000,000,000 rd
30 Ci111,000,000,000,000 rd
40 Ci148,000,000,000,000 rd
50 Ci185,000,000,000,000 rd
60 Ci222,000,000,000,000 rd
70 Ci259,000,000,000,000 rd
80 Ci296,000,000,000,000 rd
90 Ci333,000,000,000,000 rd
100 Ci370,000,000,000,000 rd
200 Ci740,000,000,000,000 rd
300 Ci1,110,000,000,000,000 rd
500 Ci1,850,000,000,000,000 rd
1,000 Ci3,700,000,000,000,000 rd
10,000 Ci37,000,000,000,000,000 rd

Egység Összehasonlítás

1 Ci (Curie) =
Becquerel37,000,000,000 Bq
Kilobecquerel37,000,000 kBq
Megabecquerel37,000 MBq
Gigabecquerel37 GBq
Curie1 Ci
Millicurie1,000 mCi
Microcurie1,000,000 μCi
Rad3,700,000,000,000 rd
Gray37,000,000,000 Gy
Sievert37,000,000,000 Sv
Millisievert37,000,000,000,000 mSv
Mikrosievert37,000,000,000,000,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember3,700,000,000,000 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember3,699,999,999,999,999.5 mrem
1 rd (Rad) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Microcurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember1 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember1,000 mrem

Kapcsolódó Konverziók

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Microcurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (Bq → rem)Becquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Microcurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Microcurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (MBq → rem)Megabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Microcurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Microcurie (Ci → μCi)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Roentgen Ekvivalens Ember (Ci → rem)Curie → Millirontgen Ekvivalens Ember (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Microcurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Roentgen Ekvivalens Ember (mCi → rem)Millicurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (mCi → mrem)
Microcurie → Becquerel (μCi → Bq)Microcurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Microcurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Microcurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Microcurie → Curie (μCi → Ci)Microcurie → Millicurie (μCi → mCi)Microcurie → Rad (μCi → rd)Microcurie → Gray (μCi → Gy)Microcurie → Sievert (μCi → Sv)Microcurie → Millisievert (μCi → mSv)Microcurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Microcurie → Roentgen Ekvivalens Ember (μCi → rem)Microcurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Microcurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Roentgen Ekvivalens Ember (rd → rem)Rad → Millirontgen Ekvivalens Ember (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Microcurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Roentgen Ekvivalens Ember (Gy → rem)Gray → Millirontgen Ekvivalens Ember (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Microcurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Roentgen Ekvivalens Ember (Sv → rem)Sievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Microcurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Roentgen Ekvivalens Ember (mSv → rem)Millisievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Microcurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Roentgen Ekvivalens Ember (μSv → rem)Mikrosievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (μSv → mrem)
Roentgen Ekvivalens Ember → Becquerel (rem → Bq)Roentgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (rem → kBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (rem → MBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (rem → GBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Curie (rem → Ci)Roentgen Ekvivalens Ember → Millicurie (rem → mCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Microcurie (rem → μCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Rad (rem → rd)Roentgen Ekvivalens Ember → Gray (rem → Gy)Roentgen Ekvivalens Ember → Sievert (rem → Sv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millisievert (rem → mSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (rem → μSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millirontgen Ekvivalens Ember (rem → mrem)
Millirontgen Ekvivalens Ember → Becquerel (mrem → Bq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Curie (mrem → Ci)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millicurie (mrem → mCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Microcurie (mrem → μCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Rad (mrem → rd)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gray (mrem → Gy)Millirontgen Ekvivalens Ember → Sievert (mrem → Sv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millisievert (mrem → mSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Roentgen Ekvivalens Ember (mrem → rem)