Roentgen Ekvivalens Ember - Mikrosievert

1 rem=10,000 μSv

Konverziós Képlet

A Roentgen Ekvivalens Ember - Mikrosievert konverzió képlete a következő:

Mikrosievert = Roentgen Ekvivalens Ember × 10,000

Alkalmazza a saját számítására:

1 rem × 10,000 = 10,000 μSv

Népszerű Konverziós Értékek (Konverziós Táblázat)

Roentgen Ekvivalens EmberMikrosievert
0.01 rem100 μSv
0.1 rem1,000 μSv
1 rem10,000 μSv
2 rem20,000 μSv
3 rem30,000 μSv
4 rem40,000 μSv
5 rem50,000 μSv
6 rem60,000 μSv
7 rem70,000 μSv
8 rem80,000 μSv
9 rem90,000 μSv
10 rem100,000 μSv
20 rem200,000 μSv
30 rem300,000 μSv
40 rem400,000 μSv
50 rem500,000 μSv
60 rem600,000 μSv
70 rem700,000 μSv
80 rem800,000 μSv
90 rem900,000 μSv
100 rem1,000,000 μSv
200 rem2,000,000 μSv
300 rem3,000,000 μSv
500 rem5,000,000 μSv
1,000 rem10,000,000 μSv
10,000 rem100,000,000 μSv

Egység Összehasonlítás

1 rem (Roentgen Ekvivalens Ember) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Millicurie0.00000000027027 mCi
Microcurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Mikrosievert10,000 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember1 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember1,000 mrem
1 μSv (Mikrosievert) =
Becquerel0.000001 Bq
Kilobecquerel0.000000001 kBq
Megabecquerel0.000000000001 MBq
Gigabecquerel0.000000000000001 GBq
Curie0.00000000000000002703 Ci
Millicurie0.000000000000027027 mCi
Microcurie0.000000000027027 μCi
Rad0.0001 rd
Gray0.000001 Gy
Sievert0.000001 Sv
Millisievert0.001 mSv
Mikrosievert1 μSv
Roentgen Ekvivalens Ember0.0001 rem
Millirontgen Ekvivalens Ember0.1 mrem

Kapcsolódó Konverziók

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Millicurie (Bq → mCi)Becquerel → Microcurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Mikrosievert (Bq → μSv)Becquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (Bq → rem)Becquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Millicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Microcurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Mikrosievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (kBq → rem)Kilobecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Millicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Microcurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Mikrosievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (MBq → rem)Megabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Millicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Microcurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Mikrosievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Roentgen Ekvivalens Ember (GBq → rem)Gigabecquerel → Millirontgen Ekvivalens Ember (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Millicurie (Ci → mCi)Curie → Microcurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Mikrosievert (Ci → μSv)Curie → Roentgen Ekvivalens Ember (Ci → rem)Curie → Millirontgen Ekvivalens Ember (Ci → mrem)
Millicurie → Becquerel (mCi → Bq)Millicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Millicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Millicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Millicurie → Curie (mCi → Ci)Millicurie → Microcurie (mCi → μCi)Millicurie → Rad (mCi → rd)Millicurie → Gray (mCi → Gy)Millicurie → Sievert (mCi → Sv)Millicurie → Millisievert (mCi → mSv)Millicurie → Mikrosievert (mCi → μSv)Millicurie → Roentgen Ekvivalens Ember (mCi → rem)Millicurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (mCi → mrem)
Microcurie → Becquerel (μCi → Bq)Microcurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Microcurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Microcurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Microcurie → Curie (μCi → Ci)Microcurie → Millicurie (μCi → mCi)Microcurie → Rad (μCi → rd)Microcurie → Gray (μCi → Gy)Microcurie → Sievert (μCi → Sv)Microcurie → Millisievert (μCi → mSv)Microcurie → Mikrosievert (μCi → μSv)Microcurie → Roentgen Ekvivalens Ember (μCi → rem)Microcurie → Millirontgen Ekvivalens Ember (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Millicurie (rd → mCi)Rad → Microcurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Mikrosievert (rd → μSv)Rad → Roentgen Ekvivalens Ember (rd → rem)Rad → Millirontgen Ekvivalens Ember (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Millicurie (Gy → mCi)Gray → Microcurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Mikrosievert (Gy → μSv)Gray → Roentgen Ekvivalens Ember (Gy → rem)Gray → Millirontgen Ekvivalens Ember (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Millicurie (Sv → mCi)Sievert → Microcurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Mikrosievert (Sv → μSv)Sievert → Roentgen Ekvivalens Ember (Sv → rem)Sievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Millicurie (mSv → mCi)Millisievert → Microcurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Mikrosievert (mSv → μSv)Millisievert → Roentgen Ekvivalens Ember (mSv → rem)Millisievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (mSv → mrem)
Mikrosievert → Becquerel (μSv → Bq)Mikrosievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Mikrosievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Mikrosievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Mikrosievert → Curie (μSv → Ci)Mikrosievert → Millicurie (μSv → mCi)Mikrosievert → Microcurie (μSv → μCi)Mikrosievert → Rad (μSv → rd)Mikrosievert → Gray (μSv → Gy)Mikrosievert → Sievert (μSv → Sv)Mikrosievert → Millisievert (μSv → mSv)Mikrosievert → Roentgen Ekvivalens Ember (μSv → rem)Mikrosievert → Millirontgen Ekvivalens Ember (μSv → mrem)
Roentgen Ekvivalens Ember → Becquerel (rem → Bq)Roentgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (rem → kBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (rem → MBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (rem → GBq)Roentgen Ekvivalens Ember → Curie (rem → Ci)Roentgen Ekvivalens Ember → Millicurie (rem → mCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Microcurie (rem → μCi)Roentgen Ekvivalens Ember → Rad (rem → rd)Roentgen Ekvivalens Ember → Gray (rem → Gy)Roentgen Ekvivalens Ember → Sievert (rem → Sv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millisievert (rem → mSv)Roentgen Ekvivalens Ember → Millirontgen Ekvivalens Ember (rem → mrem)
Millirontgen Ekvivalens Ember → Becquerel (mrem → Bq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Kilobecquerel (mrem → kBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Megabecquerel (mrem → MBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gigabecquerel (mrem → GBq)Millirontgen Ekvivalens Ember → Curie (mrem → Ci)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millicurie (mrem → mCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Microcurie (mrem → μCi)Millirontgen Ekvivalens Ember → Rad (mrem → rd)Millirontgen Ekvivalens Ember → Gray (mrem → Gy)Millirontgen Ekvivalens Ember → Sievert (mrem → Sv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Millisievert (mrem → mSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Mikrosievert (mrem → μSv)Millirontgen Ekvivalens Ember → Roentgen Ekvivalens Ember (mrem → rem)