Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen în Echivalent de Doză Omului Roentgen

1 mrem=0.001 rem

Formula de Conversie

Formula pentru a converti Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen în Echivalent de Doză Omului Roentgen este următoarea:

Echivalent de Doză Omului Roentgen = Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen × 0.001

Aplicați la calculul dumneavoastră:

1 mrem × 0.001 = 0.001 rem

Valori de Conversie Populare (Tabel de Conversie)

Mil-echivalent de Doză Omului RoentgenEchivalent de Doză Omului Roentgen
0.01 mrem0.00001 rem
0.1 mrem0.0001 rem
1 mrem0.001 rem
2 mrem0.002 rem
3 mrem0.003 rem
4 mrem0.004 rem
5 mrem0.005 rem
6 mrem0.006 rem
7 mrem0.007 rem
8 mrem0.008 rem
9 mrem0.009 rem
10 mrem0.01 rem
20 mrem0.02 rem
30 mrem0.03 rem
40 mrem0.04 rem
50 mrem0.05 rem
60 mrem0.06 rem
70 mrem0.07 rem
80 mrem0.08 rem
90 mrem0.09 rem
100 mrem0.1 rem
200 mrem0.2 rem
300 mrem0.3 rem
500 mrem0.5 rem
1,000 mrem1 rem
10,000 mrem10 rem

Comparație de Unități

1 mrem (Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen) =
Becquerel0.00001 Bq
Kilobecquerel0.00000001 kBq
Megabecquerel0.00000000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000000001 GBq
Curie0.00000000000000027027 Ci
Milicurie0.00000000000027027 mCi
Microcurie0.00000000027027 μCi
Rad0.001 rd
Gray0.00001 Gy
Sievert0.00001 Sv
Millisievert0.01 mSv
Microsievert10 μSv
Echivalent de Doză Omului Roentgen0.001 rem
Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen1 mrem
1 rem (Echivalent de Doză Omului Roentgen) =
Becquerel0.01 Bq
Kilobecquerel0.00001 kBq
Megabecquerel0.00000001 MBq
Gigabecquerel0.00000000001 GBq
Curie0.00000000000027027 Ci
Milicurie0.00000000027027 mCi
Microcurie0.00000027027 μCi
Rad1 rd
Gray0.01 Gy
Sievert0.01 Sv
Millisievert10 mSv
Microsievert10,000 μSv
Echivalent de Doză Omului Roentgen1 rem
Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen1,000 mrem

Conversii Conexe

Becquerel → Kilobecquerel (Bq → kBq)Becquerel → Megabecquerel (Bq → MBq)Becquerel → Gigabecquerel (Bq → GBq)Becquerel → Curie (Bq → Ci)Becquerel → Milicurie (Bq → mCi)Becquerel → Microcurie (Bq → μCi)Becquerel → Rad (Bq → rd)Becquerel → Gray (Bq → Gy)Becquerel → Sievert (Bq → Sv)Becquerel → Millisievert (Bq → mSv)Becquerel → Microsievert (Bq → μSv)Becquerel → Echivalent de Doză Omului Roentgen (Bq → rem)Becquerel → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (Bq → mrem)
Kilobecquerel → Becquerel (kBq → Bq)Kilobecquerel → Megabecquerel (kBq → MBq)Kilobecquerel → Gigabecquerel (kBq → GBq)Kilobecquerel → Curie (kBq → Ci)Kilobecquerel → Milicurie (kBq → mCi)Kilobecquerel → Microcurie (kBq → μCi)Kilobecquerel → Rad (kBq → rd)Kilobecquerel → Gray (kBq → Gy)Kilobecquerel → Sievert (kBq → Sv)Kilobecquerel → Millisievert (kBq → mSv)Kilobecquerel → Microsievert (kBq → μSv)Kilobecquerel → Echivalent de Doză Omului Roentgen (kBq → rem)Kilobecquerel → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (kBq → mrem)
Megabecquerel → Becquerel (MBq → Bq)Megabecquerel → Kilobecquerel (MBq → kBq)Megabecquerel → Gigabecquerel (MBq → GBq)Megabecquerel → Curie (MBq → Ci)Megabecquerel → Milicurie (MBq → mCi)Megabecquerel → Microcurie (MBq → μCi)Megabecquerel → Rad (MBq → rd)Megabecquerel → Gray (MBq → Gy)Megabecquerel → Sievert (MBq → Sv)Megabecquerel → Millisievert (MBq → mSv)Megabecquerel → Microsievert (MBq → μSv)Megabecquerel → Echivalent de Doză Omului Roentgen (MBq → rem)Megabecquerel → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (MBq → mrem)
Gigabecquerel → Becquerel (GBq → Bq)Gigabecquerel → Kilobecquerel (GBq → kBq)Gigabecquerel → Megabecquerel (GBq → MBq)Gigabecquerel → Curie (GBq → Ci)Gigabecquerel → Milicurie (GBq → mCi)Gigabecquerel → Microcurie (GBq → μCi)Gigabecquerel → Rad (GBq → rd)Gigabecquerel → Gray (GBq → Gy)Gigabecquerel → Sievert (GBq → Sv)Gigabecquerel → Millisievert (GBq → mSv)Gigabecquerel → Microsievert (GBq → μSv)Gigabecquerel → Echivalent de Doză Omului Roentgen (GBq → rem)Gigabecquerel → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (GBq → mrem)
Curie → Becquerel (Ci → Bq)Curie → Kilobecquerel (Ci → kBq)Curie → Megabecquerel (Ci → MBq)Curie → Gigabecquerel (Ci → GBq)Curie → Milicurie (Ci → mCi)Curie → Microcurie (Ci → μCi)Curie → Rad (Ci → rd)Curie → Gray (Ci → Gy)Curie → Sievert (Ci → Sv)Curie → Millisievert (Ci → mSv)Curie → Microsievert (Ci → μSv)Curie → Echivalent de Doză Omului Roentgen (Ci → rem)Curie → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (Ci → mrem)
Milicurie → Becquerel (mCi → Bq)Milicurie → Kilobecquerel (mCi → kBq)Milicurie → Megabecquerel (mCi → MBq)Milicurie → Gigabecquerel (mCi → GBq)Milicurie → Curie (mCi → Ci)Milicurie → Microcurie (mCi → μCi)Milicurie → Rad (mCi → rd)Milicurie → Gray (mCi → Gy)Milicurie → Sievert (mCi → Sv)Milicurie → Millisievert (mCi → mSv)Milicurie → Microsievert (mCi → μSv)Milicurie → Echivalent de Doză Omului Roentgen (mCi → rem)Milicurie → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (mCi → mrem)
Microcurie → Becquerel (μCi → Bq)Microcurie → Kilobecquerel (μCi → kBq)Microcurie → Megabecquerel (μCi → MBq)Microcurie → Gigabecquerel (μCi → GBq)Microcurie → Curie (μCi → Ci)Microcurie → Milicurie (μCi → mCi)Microcurie → Rad (μCi → rd)Microcurie → Gray (μCi → Gy)Microcurie → Sievert (μCi → Sv)Microcurie → Millisievert (μCi → mSv)Microcurie → Microsievert (μCi → μSv)Microcurie → Echivalent de Doză Omului Roentgen (μCi → rem)Microcurie → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (μCi → mrem)
Rad → Becquerel (rd → Bq)Rad → Kilobecquerel (rd → kBq)Rad → Megabecquerel (rd → MBq)Rad → Gigabecquerel (rd → GBq)Rad → Curie (rd → Ci)Rad → Milicurie (rd → mCi)Rad → Microcurie (rd → μCi)Rad → Gray (rd → Gy)Rad → Sievert (rd → Sv)Rad → Millisievert (rd → mSv)Rad → Microsievert (rd → μSv)Rad → Echivalent de Doză Omului Roentgen (rd → rem)Rad → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (rd → mrem)
Gray → Becquerel (Gy → Bq)Gray → Kilobecquerel (Gy → kBq)Gray → Megabecquerel (Gy → MBq)Gray → Gigabecquerel (Gy → GBq)Gray → Curie (Gy → Ci)Gray → Milicurie (Gy → mCi)Gray → Microcurie (Gy → μCi)Gray → Rad (Gy → rd)Gray → Sievert (Gy → Sv)Gray → Millisievert (Gy → mSv)Gray → Microsievert (Gy → μSv)Gray → Echivalent de Doză Omului Roentgen (Gy → rem)Gray → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (Gy → mrem)
Sievert → Becquerel (Sv → Bq)Sievert → Kilobecquerel (Sv → kBq)Sievert → Megabecquerel (Sv → MBq)Sievert → Gigabecquerel (Sv → GBq)Sievert → Curie (Sv → Ci)Sievert → Milicurie (Sv → mCi)Sievert → Microcurie (Sv → μCi)Sievert → Rad (Sv → rd)Sievert → Gray (Sv → Gy)Sievert → Millisievert (Sv → mSv)Sievert → Microsievert (Sv → μSv)Sievert → Echivalent de Doză Omului Roentgen (Sv → rem)Sievert → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (Sv → mrem)
Millisievert → Becquerel (mSv → Bq)Millisievert → Kilobecquerel (mSv → kBq)Millisievert → Megabecquerel (mSv → MBq)Millisievert → Gigabecquerel (mSv → GBq)Millisievert → Curie (mSv → Ci)Millisievert → Milicurie (mSv → mCi)Millisievert → Microcurie (mSv → μCi)Millisievert → Rad (mSv → rd)Millisievert → Gray (mSv → Gy)Millisievert → Sievert (mSv → Sv)Millisievert → Microsievert (mSv → μSv)Millisievert → Echivalent de Doză Omului Roentgen (mSv → rem)Millisievert → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (mSv → mrem)
Microsievert → Becquerel (μSv → Bq)Microsievert → Kilobecquerel (μSv → kBq)Microsievert → Megabecquerel (μSv → MBq)Microsievert → Gigabecquerel (μSv → GBq)Microsievert → Curie (μSv → Ci)Microsievert → Milicurie (μSv → mCi)Microsievert → Microcurie (μSv → μCi)Microsievert → Rad (μSv → rd)Microsievert → Gray (μSv → Gy)Microsievert → Sievert (μSv → Sv)Microsievert → Millisievert (μSv → mSv)Microsievert → Echivalent de Doză Omului Roentgen (μSv → rem)Microsievert → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (μSv → mrem)
Echivalent de Doză Omului Roentgen → Becquerel (rem → Bq)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Kilobecquerel (rem → kBq)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Megabecquerel (rem → MBq)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Gigabecquerel (rem → GBq)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Curie (rem → Ci)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Milicurie (rem → mCi)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Microcurie (rem → μCi)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Rad (rem → rd)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Gray (rem → Gy)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Sievert (rem → Sv)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Millisievert (rem → mSv)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Microsievert (rem → μSv)Echivalent de Doză Omului Roentgen → Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen (rem → mrem)
Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Becquerel (mrem → Bq)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Kilobecquerel (mrem → kBq)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Megabecquerel (mrem → MBq)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Gigabecquerel (mrem → GBq)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Curie (mrem → Ci)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Milicurie (mrem → mCi)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Microcurie (mrem → μCi)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Rad (mrem → rd)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Gray (mrem → Gy)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Sievert (mrem → Sv)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Millisievert (mrem → mSv)Mil-echivalent de Doză Omului Roentgen → Microsievert (mrem → μSv)